TJ DESNÁ – VELKÉ HAMRY B 4 : 1 (0:0)

Od 25. minuty měli herní převahu, byli rychlejší a měli více chuti do hry. Obě mužstva si vytvořila po jedné tutovce, ale koncovka se nezdařila ani na jedné straně, a tak se šlo do kabin s bezgólovou remízou. Druhá půle již nebyla tak fotbalová, obě mužstva se dopouštěla mnoha nepřesností, po těchto chybách a rychlých akcích začaly padat góly.

„Pohárové utkání jsme sehráli dle reglementu LKFS jako poslední přípravu před mistrovskou soutěží. Pohár jsme hrát nechtěli z toho důvodu, že další kola budou naplánovaná v pracovním týdnu a my budeme mít problém k utkáním dostat studenty a pracující ve směnách. Proto nyní, i přes slast z vítězství nevíme, jak budeme v této soutěži pokračovat,“ uvedl vedoucí týmu Desné Petr Kopal.

Důležité minuty zápasu:
30. - v pokutovém území Desné jsme nepokryli hráče, naštěstí v koncovce Horna zcela selhal a našel pouze náruč desenského již překonaného gólmana.
35. - Kopal odebral míč Paldusovi, uvolnil přihrávkou V. Kořínka, ten posunul Pivničkovi (přihrávka byla pomalá), jeho pokus likvidoval Kobachidze v brance hostů.
66. - 1:0 - Pfeifer vybojoval míč v souboji s Křížem, posunul V. Kořínkovi, který otevřel skóre utkání.
72. - 1:1 - na vlastní půli jsme ztratili balon a přesnou trefou k tyči nedalgólmanovi šanci Štětkář.
76. - 2:1 - rozehrávkou trestňáku našel Pfeifer s přispěním hostujícího obránce J. Kořínka a ten dostal Desnou do vedení.
79. - 3:1 - J. Kořínek po dlouhém nákopu vysunul Karla, který posunullépe postavenému V. Kořínkovi, ten zvýšil skóre.
80. - 4:1 - V.Kořínek po rychlé akci našel naběhnuvšho Veselouše, který upravil konečný stav utkání.