Divize staršího dorostu:

Sparta ČKD Kutná Hora - FK Jablonec 97 2:1 (1:1). Jablonec vstoupil do utkání aktivněji a vytvářel si i šance. Ve 29. minutě se Jablonec ujal vedení střelou Kopeckého z 25 metrů, který napálil míč do pravého růžku domácí brány. I nadále měl Jablonec převahu, ale domácí ve 44. minutě kopali standardní situaci a po zaváhání jablonecké obrany vyrovnali na 1:1. V druhém poločase Jablonec pokračoval v aktivitě, ale bohužel v 56. minutě inkasoval podruhé. Po obdržené brance začala být hra rozkouskovaná, přesto si Jablonec vypracoval šance na vyrovnání, ale ty neproměnil. Branky: 44. Pospíšil, 56. Luňáček – 29. Kopecký. FK Jablonce 97: Němec - Bukvic, Váňa, Berka, Roček (57.min. Winzig) - Braun, Šilhán, Šulc, Ráček - Kopecký, Zelingr (79. min.)

Liga starších žáků:

FK Jablonec 97 - FK Mladá Boleslav 1:2 (0:1). Jablonečtí žáci nenavázali na tříbodový výkon proti Bohemians. První poločas předváděli lepší výkon hosté, kteří se ujali vedení po střele Bastera. Domácí nevyužili několik příležitostí zejména standardní situace. Do druhého poločasu došlo v domácí sestavě ke změnám a i rozestavení, což přineslo vyrovnání v 11. min., kdy Štemberk dohrál důrazně stan. situaci a vyrovnal 1:1. Domácí pokračovali ve zlepšené hře ovšem bez úspěchu. Hosté rozhodli 12 min. před koncem hlavou. Branka FK 97: 46. Štemberk. FK 97: Linke - Frýda, Vaněček, Kroupa, Vaníček - Hájek (36. Morávek), Kubista, Pavlata, Hrdlička (36. Myslivec) - Steklý (61. Franců), Štemberk

Liga mladších žáků:

FK Jablonec 97 C - FK Mladá Boleslav 0:2. Jablonec nezopakoval výkon z minulého kola a na soupeře nestačil. „Již od začátku jsme se po chybných rozehrávkách našeho brankáře dostávali pod tlak a díky našim chybám ve hře – velmi špatná práce s prostorem, obsazování hráčů, kombinace, hra bez nasazení – hosté z Mladé Boleslavi se v pohodě dostali do své hry a ujali se vedení,“ řekl trenér domácího celku Michal Bošek a dodal: „,Náš výkon je pro mě velkým překvapením, bohužel v negativním slova smyslu. Hráči nesplnili ani jediný pokyn, který jsme si řekli před utkáním. Rezignovali na hru soupeře, chybělo srdíčko a zápal do hry. Nedokázali jsme navázat na výkony z předešlých utkání, vytratila se u hráčů touha po vítězství – přílišný respekt před soupeřem, chyba v sehrávkách a mnoho dalších faktorů, které si musíme vyřešit v týmu a připravit se na další utkání příští v sobotu v Mostě.“ FK 97: Krásný – Dorničák (49. Scholz), Jirků, Černák, Kvintus – Macháček, Tichý (31. Kubista), Rozkovec, Kuhn – Halbich (47. Mejsnar), Procházka (31. Velcl).