Na slušném terénu se od prvních minut Liberec odhodlaně pustil do zápasu s jasným cílem vyhrát. Už ve 3. minutě kopala první z mnoha rohů Nováková a v 6. minutě vyslala první slibnou střelu na branku Kotková. V 9. v pohodě hrající Nováková rozehrála na Kotkovou, ta několika kličkami zaměstnala obranu domácích a našla ve vápně Filingerovou. Ta do prázdné otevřela skóre. Hned o tři minuty později mohla zvýšit Matějková, ale její střela orazítkovala tyč. Poté se hra změnila v oboustrannou nakopávanou s mnoha chybami. Liberec také rozehrával velké množství rohů, ale bez valného úspěchu. Až ve 43. se podařilo úspěšně zakončit další slibnou akci. Opět Kotková prokličkovala před bránu a na malém vápně našla Kovářovou, která podél brankářky nezaváhala.

Na začátku druhého poločasu zahrozily domácí, když Dolejšová musela vyrazit střelu na roh. Do dalších šancí obrana, dobře vedená Pižlovou, domácí nepustila. Hned poté, co nastoupila, vyslala střídající Petráčková do šance Pomijovou, ale její gólovka jen těsně minula cíl. Vzápětí založila šanci Boušková, našla Filingerovou, které prodloužila k Petráčkové. Ta s klidem zkušené hráčky prokličkovala až před brankářku a nezaváhala. Další gól mohla přidat vzápětí, ale branku minula, stejně jako o deset minut později, kdy šla na branku dokonce sama.

„Utkání se muselo líbit, i když některé nedostatky a nerozehranost byla ještě v naší hře patrná. Některé hráčky ještě hledají podzimní formu a pohodu, ale bojovností zápas zvládly a celý tým úspěšně nakročil ke společnému cíli vyhrát Českou ligu,“ sdělil trenér Miroslav Pižl.