Utkání bylo od prvních minut velmi rychlé a důrazné, domácí za velké podpory domácích fanoušků začali menším náporem a vytvořili si několik šancí. Hamry zlobily hlavně z brejků a jeden právě přišel v 43. minutě, kdy domácí obraně utekl hostující útočník a na hranici vápna byl faulován. Rozhodčí ukázal na penaltu a zároveň vyloučil domácího gólmana. Nařízenou penaltu pak proměnil s jistotou Hnídek.

Po přestávce se hra ještě více přiostřila a Smržovka, i když v deseti, tak si vytvořila několik šancí. Skórovat se jim podařilo až v 69. minutě. Když už to vypadalo, že utkání skončí remízou, tak obranou Velkých Hamrů proběhl Jakub Kedroň a dal vedoucí gól domácích. O dělbě bodů nakonec rozhodla až situace ze čtvrté minuty nastavení, kdy domácí gólman, běžně hrající v poli, udělal nevídanou chybu při rohovém kopu a též začal vybíhat pryč z vápna s hráči a Pešat zpoza pokutového území dal branku skoro do prázdné svatyně.

Smržovka V. Hamry B 2:2 (1:0)
Branky: 69. Kedroň L., 85. Kedroň J. - 43. Hnídek (z pen.), 90. + 4 Pešat. Rozhodčí: Hušek, bez ŽK, ČK: 1:0 (43. Picka P.). Diváků: 150. Smržovka: Picka P. - Sucharda, Picka Z., Frydrych, Štěpař (80. Kedroň J.), Štěpánek, Hrabánek, Kubín, Patočka, Beránek, Kedroň L. (90. Červenka). V. Hamry: Průcha T. - Lysak, Tesar, Krejčí, Pešat, Miček, Szirti (83. Fučík), Prousek Vl. ml., Prousek Vl. st., Hnídek, Říha.