Domácí se pustili do soupeře s vervou a chutí. Šancí produkovali jako na běžícím pásu. Ale také je trestuhodně zahazovali. Ve 22.minutě Černý L. dal první gól na 1:0. Ale po této brance se Janovští vzchopili, začali zlobit domácí obranu.

Ta pak zbytečně chybovala. Někteří hráči nezvládli situaci a ve 25. minutě Svoboda srovnal na 1:1 a dokonce ve 38. zvýšil na 1:2. Plavy si sice dál vytvářely šance, například Vokál, ale gólmana soupeře neprostřelil. Stejná situace potkala i Černého, v prvním i druhém poločase, kdy domácí více mluvili než hráli. Hosté využili situace, hru natahovali a tři body si zasloužili.

Tým Plavů tentokrát čekat výhru nemohl, důvod proto byl jasný. „Chování některých domácích hráčů, kteří více debatovali s rozhodčím, než hráli, přineslo do jejich hry zbrklost a nervozitu. A to zápasu určitě neprospělo," zhodnotil chování Plavů sekretář  Arnošt Rözler.

Branky: 22. Černý L. – 25. a 38. Svoboda

Rozhodčí: Brožek. Diváků: 50.

Sestava Plavů: Šikola, Horák, Vondra (28. Hanyk), Wild, Fojtík (46. Černý J.), Korbelář, Bartoš, Votoček, Pitro (68. Jandura), Vokál, Černý L.

Sestava Janova: Ducháček, Huk, Chuchlík, Zámečník, Martínek, Pilz, Svoboda, Nitsche, Dejmek, Knitl, Kovalda (75. Mamina).