Už v 7. minutě fotbalového utkání krajského přeboru pronikl do vápna domácích hostující Kukla a vybídl ke střele Šimona. Ale domácí gólman Balatka míč vyrazil. Ke smůle Mšenských ho však pohotový Kukla i tak poslal do sítě. Stav 0:1 vydržel do 23. minuty. Pak Šimon rozehrál standardku z pětatřiceti metrů. Posadil míč na hlavu neobsazeného Picka a pro něj nebyl takový problém přehodit Balatku a zvýšit skóre na 0:2. Hoši z Břízek poté zvýšili obrátky, dobře si přihrávali, ale dostávali se pouze do náznaků fotbalových šancí.

DOMÁCÍ MĚLI ŠANCE

Střelecké pokusy Štětkáře nebo Hartmana nebyly nebezpečné a končily mimo. Za skutečnou gólovou příležitost lze označit jedině situaci ze 41. minuty. Domácí získali balón na půlce hřiště a postupným útokem se dostali od přihrávky Krámského ke střele Tomáše Hartmana. A ten, nikým neatakován, dal z osmnácti metrů kontaktní branku na 1:2. Doksy hrály dobrý fotbal a k bojovnosti přidaly navíc také i techniku.

PAK SE JEŠTĚ ZLEPŠILI

Mšeno se v druhé půli podstatně zlepšilo, soustředěně útočilo a mělo mírnou převahu. A hosté se pokoušeli hrát na brejky.

Mšenští nic velkého ale nevymysleli. A šance si příliš nevytvářeli ani hosté, a tak poslední střelecký pokus měl střídající hostující Jakša, jehož střela skončila na tyči. Soupeř od Máchova jezera v závěru zápasu hrál takticky a výhru si už udržel. Z Jablonce si tak odvezl tři důležité body.

Svěřenci trenéra Vladimíra Mařase zajíždějí o víkendu k dalšímu zápasu na hřiště soupeře. Utkají se v neděli 8. května od 17 hodin s mužstvem Višňové. Další body určitě potřebují.

Branky: 41. Hartman - 7. Kukla, 23. Picek. Rozhodčí: Horák. ŽK: 2:2. Diváků: 45.

Za tým Mšena nastoupili: Balatka - Heinrich, Macháček, Pešat, Filip - Svoboda, Hartman, Veselouš, Krámský (81. Stracke) - Štětkář, Moravec.