Trenér Roman Skuhravý měl k dispozici posily z A týmu bosenské reprezentanty Mešanovice a Haurdiče a stopera rezervy Mičku. Na Mešanovice domácí trenér nechal zdvojenou osobní obranu. „Jablonec předváděl lepší kombinační hru a soupeř zase lépe zahrával standardní situace,“ pravil vedoucí týmu FK BAUMIT Pavel Bursa.

Přesto, že byl Mešanovic těsně bráněn, byl to právě on, kdo se jako první brankově prosadil. „Ve 35. minutě se k němu dostal centr vyslaný Zemanem a Mešanovic ho pohotově usměrnil do sítě,“ popsal brankový okamžik Bursa. Ve 42. minutě zahrávali domácí jednu z dalších standardních situací a Pavlasova rána se od tyče odrazila za Kopalova záda a bylo vyrovnáno.

Druhý poločas začal Jablonec náporem, ale velkou šanci spálil Zeman, vzápětí dali domácí gól, ale podle mínění sudích z ofsajdu a nebyl uznán. V 58. minutě se domácí opět radovali, když střelu nešťastně tečnul Mička a míč zapadl za Kopalova záda. V 64. a 66. minutě měl dvě šance Kaňkovský, ale branku netrefil. Vyrovnání přišlo v 74. minutě a zasloužil se o ně Zeman. Vyrovnávající branka hosty povzbudila ještě k většímu úsilí strhnout vítězství na svou stranu, což se jim podařilo v nastaveném čase, kdy rozhodující branku utkání vsítil jablonecký Kaňkovský.

Branky za Jbc: 35. Mešanovic, 74. Zeman, 92. Kaňkovský.
FK BAUMIT: Kopal – Matocha, Hejral (73.Roček), Mička, Pavliš – Zeman (88.Štěpánek), Rudolf (67.Haurdič), Šilhán, Simon – Mešanovic, Kaňkovský.