Hosté ze Žižkova začali utkání aktivně a vytvořili hned několik závarů před domácí brankou. Jablonec vše zvládl a v 7. minutě měl první možnost ke skórování. Štemberk v úniku bohužel trefil jen brankáře. V 11. minutě měl podobnou šanci Vodička, ale úspěšnější byl opět brankář Dikusar, od něhož se míč sice odrazil ke Štemberkovi, kterého však obránci hostí vytlačili ze střelecké pozice. Žižkov měl zase svou chvíli mezi 25. a 30. minutou, kdy nebezpečně manévroval před jabloneckou brankou. Poté v 31. na druhé straně z hranice vápna vypálil Smoleňák a brankář jeho prudkou střelu však dokázal zlikvidovat. V 33. minutě šel Jablonec do vedení, když jeho akci zakončil střelou do sítě Barcuch. Ve druhém poločase, přesněji v jeho 48. minutě, postupoval levou stranou do vápna Vaníček, kde byl soupeřem sražen. Nařízený pokutový kop zahrával Vodička, jeho střelu gólman vystihl a míč vyrazil. Tohoto nezdaru Žižkovští využili do snahy vyrovnat a podařilo se jim to v 50. minutě a střelcem gólu byl D'Almeida. Jablonec se snažil strhnout vítězství na svou stranu a příležitostí k tomu měl hned několik. Gól nedali ani Smoleňák, ani Štemberk, kteří sami v tváří v tvář brankáři neproměnili. Naopak Žižkov byl úspěšnější, když v 79. minutě po centru z pravé strany skóroval Barták. Prakticky po rozehrávce se ocitl opět sám před brankářem Hájek, ale ani on nad brankářem soupeřem nevyzrál. I přes veškerou snahu Jabloneckých alespoň vyrovnat, hosté si vedení do konce zápasu uhájili.

FK Jablonec – Žižkov 1:2 (1:0)
Branky: 33. Barcuch – 50. D'Almeida, 79. Barták. Rozhodčí: Pechanec, ŽK: 0:1. Jablonec: Staněk–Hošek, Krámský, Vaněček, Kozel (52. Gebert) – Kroupa (62. Karásek), Barcuch (82. Myslivec) – Smoleňák (75. Hájek), Vodička (71. Podroužek), Vaníček–Štemberk.