Na lavičkách obou celků, sedí zkušení exligoví fotbalisté – Roman Skuhravý na straně Jablonce a Jan Suchopárek na lavičce Kladna. Zápas jejich svěřenců byl velmi kvalitní a až do samého závěru dramatický. „Jablonečtí mohou za výhru velice děkovat brankáři Farskému, který i přes nejvyloženější šance hostů čisté konto udržel,“ pochválil výkon brankáře Jablonce, vedoucí týmu FK 97 Pavel Bursa.
Domácí tým měl v tomto utkání herní převahu, ale na dostřel branky Kladna se nedostával lehce, a když, tak zklamala koncovka. Hosté však také nepřijeli s defenzivní taktikou, a také oni měli několik šancí, které buď zakončili nepřesně nebo je pochytal Farský. Ve druhé půli se už hra více vyrovnala. Hosté se osmělili a přišly i jejich šance, ale výborný Farský míč za záda nepustil. Také Jablonec měl řadu šancí ke vstřelení branky, ale proměnil až tu ze závěru zápasu. „Rozuzlení přinesla 88. minuta. Hartman poslal míč vpravo dopředu Růžičkovi, který nacentroval před branku hostí, kde Moravec hlavou usměrnil míč do sítě,“ popsal brankový okamžik vedoucí týmu. Ve zbývajícím čase se hosté marně snažili o vyrovnání.
Branka: 88. Moravec Rozhodčí: Kapoun. Diváků: 40. FK Jablonec: Farský – Hlubuček, Pszyk, Rác, Norek – Zeba (70. Hartman), Šulc, Mařas (83. Ruman), Vávra – Soukup (54. Moravec), Vágner (61.Růžička)