V tomto zápase nepředvedly oba týmy pěkný fotbal, ale domácím se míč podařilo do branky přece jen dopravit, a to hned čtyřikrát. Pro jablonecké byla branka Pardubic jakoby zakletá. Domácí byli aktivnější a od úvodních minut atakovali branku Kopala, ale míč za jeho zády neskončil. Jablonec poprvé zahrozil v 17. mi., ale Moravcovu střelu brankář vytěsnil. Vzápětí minul branku Mešanovic. Pardubice se vedení ujaly ve 33. m., kdy se střelecky prosadil Jeřábek. Vzápětí promarnil šanci na vyrovnání Mička. Pardubice ve 42. minutě náskok zvýšily. Ve druhém poločase hrál Jablonec o poznání lépe, měl i šance, ale v branku ji neproměnil Zeman. Naopak domácí v 60. minutě z brejku zvýšili na 3:0. Vzápětí dvakrát pálil hostující Mešanovič, ale ani on neměl střelecké kopačky. S přibývajícím časem Jablonec zvýšil úsilí, ale branku nedal. Domácí v 75. m. pečetili vítězství.
Jablonec: Kopal – Matocha, Ruman, Mička, Pavliš (62. Kaňkovský) – Vávra, Havrdič, Šulc, (80. Veg), Petřivý (46. Zeman) – Mešanovic (72. Dočekal), Moravec.