Jablonec sice nezačal špatně směrem dopředu, ale zapomněl na zadní vrátka a těmi se již ve 3. minutě prosmýkl domácí kapitán Šmidrkal a dostal Spartu do vedení. Jablonec se nesložil a pokračoval v aktivní hře, což slavilo úspěch ve 12. minutě, ve které Mešanovic vybojoval míč, ideálně ho nahrál Vávrovi a ten zblízka vyrovnal. Poté měli šance, jak domácí, tak hosté ale branka v první půli již nepadla.
Po změně stran byl Jablonec i nadále lepší a své šance nedali Havrdič ani Zeman. V 71. minutě vsítil Jablonec druhý gól po trestném kopu Havrdiče, ale rozhodčí ho neuznal pro faul na brankáře. V 88. minutě se trenérovi Skuhravému vyplatilo nasazení Kaňkovského, který po pasu Zemana vybíhajícího brankáře přestřelil a míč se za ním od břevna odrazil do sítě. Kaňkovský tak dal vítěznou branku zápasu.
Branky: 3. Šmidrkal – 12. Vávra, 88. Kaňkovský. Rozhodčí: Vnuk. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 (94. Havrdič). FK Jablonec: Kopal – Malinský, Ruman, Mička, Pavliš – Vávra (50. Zeman), Šulc (67. Matocha), Kavka (85. Petřivý), Havrdič - Moravec, Mešanovic (78. Kaňkovský).