Fotbalisté jabloneckého A dorostu nestačili na pražský Motorlet, kterému na jeho pažitu podlehli 3:2 (2:2).
Domácí se ujali vedení už ve 4. minutě z pokutového kopu za faul Malinského. Penaltu proměnil Houška. „Na inkasovanou branku jsme dokázali odpovědět překvapivě rychle. Již v 7. minutě zahrával Havrdič z levé strany trestný kop, ve vápně nejvýše vyskočil Mašanovic a hlavou usměrnil míč do rohu branky a vyrovnal na 1:1,“ řekl ohledně vyrovnávacího gólu vedoucí týmu hostů Pavel Bursa. Vzápětí mohl po trestném kopu Havrdiče skórovat Ruman, ale míč po jeho hlavičce jen těsné minul branku. Ve 27. minutě se opět prosadili domácí, když Bečvář překonal brankáře Kopala. Jablonec ale opět dokázal bleskově odpovědět a opět to byl nejlepší střelec dorostu Mešanovic, který podruhé v zápase vyrovnal. „Od této chvíle jsme hráli pěkný fotbal, ale do poločasu jsme nedokázali vedení strhnout na svoji stranu,“ litoval Bursa.
Ve druhém poločase Jablonec již nehrál tak dobře jako v poločase prvním. Domácí to vycítili a v 59. minutě šli znovu do vedení. ,Jablonec se poté snažil vyrovnat potřetí, ale své šance nedali Moravec, Zeman ani v 87. minutě Ruman. „Domácí pak už své vedení do konce zápasu ubránili,“ konstatoval smířen s porážkou vedoucí jabloneckého celku.
Branky FK: 7. a 27. Mešanovic. FK Jbc: Kopal – Malinský (79. Zelinger), Ruman, Mička, Pavliš – Vávra (58. Hartman), Šulc, Moravec, Havrdič – Kaňkovský (68. Zeman), Mešanovic.