První poločas nevyzněl pro hostující Jablonec právě dobře. Přesto, že Žižkovu hrozí sestup ze soutěže, hra byla vyrovnaná a ze strany Jabloneckých navíc dosti nervózní. „Jablonec se sice dostával častěji na polovinu soupeře, ale šanci k ohrožení branky si prakticky nevytvořil. Domácí v 29. minutě provedli snad první výpad k Farského brance, ve vápně se Mička srazil se soupeřem a rozhodčí tento střet posoudil jako faul Mičky a nařídil pokutový kop. Ten proměnil ve vedoucí branku Jiří Novotný,“ popsal inkriminovaný okamžik první půle, po kterém se domácí ujali vedení, vedoucí jabloneckého týmu Pavel Bursa. Ještě do poločasu mohli hosté srovnat, ale své šance nedali Kuželka ani Novotný. Ve 42. minutě byl za nakopnutí Pszyka bez míče vyloučen domácí Kulena a Jablonec tak hrál přesilovku.
Do druhého poločasu Jablonec nastoupil se třemi změnami a na výkonu to bylo hned znát. „V 50. minutě přišlo vyrovnání. Postaral se o něj Hlubuček, když bodoval po přihrávce Kuželky,“ sdělil Bursa. Jablonec byl jasně lepší a vedoucí branku dal v 61. minutě po přihrávce Vávry zblízka Novotný. Třetí políček zasadil Jablonec Žižkovu v 75. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil Novotný. V závěru zápasu měl Jablonec ještě několik šancí, ale branku již nevsítil,“ zakončil rekapitulaci zápasu Bursa.
Branky: 29. J. Novotný – 61. a 75. Novotný, 50. Hlubuček. Rozhodčí: Kozlík, Severýn, Krček. FK Jablonec: Farský – Havlásek (46. Zeba), Pszyk, Mička, Norek (46.Hlubuček) – Kuželka, Chlomek (46. Mařas), Rác, Vávra (71. Soukup) – Moravec, Novotný.