FK Jablonec – SMS Lodž 1:4 (0:4)

„Utkání proti velmi dobře organizovanému a silové výborně připravenému polskému týmu se nám moc nepovedlo. Hlavně první poločas nás soupeř přehrál. Snažili jsme se o kombinaci, i když nás soupeř svým vysokým napadáním dostával pod velký tlak. Z naší strany tak narůstala velká nepřesnost přihrávek,“ řekl k zápasu trenér Marcel Och.

UMĚT SE ROZHODNOUT

Ukázalo se, že Jablonečtí mají problémy a technické nedostatky v práci s míčem a rozhodnutím se na malém prostoru. „Věřím, že se z utkání všichni ponaučíme a postupně budeme odstraňovat nedostatky,“ hodnotí přípravný duel trenér dorostu Marcel Och. „Nastoupili jsme proti prvoligovému soupeři, který nám jasně ukázal, v čem je naše největší „bolest“. Týmový výkon se nám zlepšuje, ale děláme ohromné individuální chyby.,“ okomentoval výkony trenér Marcel Och.

Pokud budou Jablonečtí dělat hrubé chyby nejen v obranné řadě, ale na všech postech při kombinaci, tak na dobrý výsledek nemůžou myslet. „Během utkání se nám povedlo několik hezkých přechodů do útočné fáze, ale selhali jsme ve fázi finální, kde nám chyběl větší klid a kvalita v zakončení,“ řekl k utkání jablonecký trenér Marcel Och.

Sestava Jablonce: Přibyl – Košata, Efenberk, Hušek, Houdek, Körber, Břenek, Kedroň, Šálek, Kracík, Hloušek. Střídal: Váňa.