Lučany – Albrechtice 0:5

Opak byl pravdou. Utkání po jednoznačné záležitosti skončilo překvapujícím výsledkem 5:0 pro hosty.

VŠECHNO BYLO JINAK

„Dnes jsme odehráli nejhorší utkání v sezóně. Věděli jsme jak Albrechtice hrají, kde mají slabou a silnou stránku. Připravili jsme se na ně, ale na hřišti jsme dělali vše opačně,“ řekl k zápasu trenér Lučan Jakub Chroustovský.

Domácím fotbalistům se nedařila rozehra, chyběla jim bojovnost, nasazení a taktika. Výkon tentokrát odpovídal výkonnostně té nejnižší soutěži. „V našem mužstvu se projevila absence Berndta a Štěpána Sobotíka, kteří nám chyběli víc, než jsme si mysleli. Nicméně musím vyseknout poklonu hostům, kterým se zápas povedl. Hráli to, co měli a zaslouženě nám dali „bůra“. Gratuluji Albrechticím k výhře a našim fanouškům se za náš výkon omlouváme,“ okomentoval nevydařené utkání lučanský kouč a dodal, že musí tento zápas rychle hodit za hlavu a připravit se na další, který hrají o víkendu v Držkově.

Hrající předseda oddílu TJ Albrechtice Jan Pipek: „Naše mužstvo hrálo dobře. Soupeř si v prvním poločase příliš akcí nevypracoval. Ve druhém sice tlačil, ale gól z toho nepadl. My naopak, co jsme vystřelili na jejich branku, to nám tam spadlo. A góly to byly pěkný. Jsou to pro nás tři důležité body,“ Připomenul ještě, že když hráli s prvním týmem tabulky a navíc na hřišti soupeře, tak vždycky vyhráli a vzpomněl na zápas s Bělou nebo Horní Brannou a nyní s týmem Lučan.

Lučany: Spanilý, Horký, Purm, Nesvadba, Hušek, Röschl, Dítě, Koudelka, Kohout, Bukvic, Pavelka, Patočka, Svozil, Maňák Albrechtice: Žanta, Vávra, Štěpnička, Sedlák, Koldovský, Zelinka, Hradecký, Bělohlávek, J. Sedlák, Pipek, Šíma, Balogh, Honzák, Bělina, Kulhánek.
Branky: 58..87. Honzák, 24. J. Sedlák, 42. Pipek, 78. M. Sedlák