Kořenov - Tanvald 3:0 (0:0)

Souboj dvou mančaftů ze středu tabulky vyzněl lépe pro domácí borce. První poločas byl sice výsledkově vyrovnaný, ale více ze hry mělo kořenovští. Krátce po změně stran poslal míč za záda brankáře Pohořalého Kohút a Kořenov se ujal vedení. To byla voda na domácí mlýn, čímž se zvýšila aktivita a přišly další branky. O osudu utkání definitivně rozhodl Doležal, který dvěma rychlými góly v rozmezí tří minut poslal Kořenov do vedení 3:0. Hosté se ještě snažili s výsledkem něco udělat, ale domácí obrana si se vším v klidu poradila. Další šance už zůstaly nevyužity a Kořenov vyhrál hladce 3:0.

Branky: 65. a 68. Doležal, 56. Kohút. Rozhodčí: Nagy, ŽK: 1:0. Diváků: 120. Kořenov: Fichtner - Posejpal, Klinger, Vrána (70. Strnádek), Šebek (81. Just), Krejčík, Malec, Doležal (75. Černý), Kohút, Šnýdl, Věneček. Tanvald: Pohořalý - Borski, Gombala, Ducháček, Koželuh, Lorenc, Sklenička, Mlýnek, Pohl, Prusík, Trmal.

Rychnov - Hodkovice 0:1 (0:0)

V utkání chtěli hosté vyhrát a potvrdit první místo v tabulce. První zahrozili hosté, ale trefili jenom boční sít domácí branky. O pár minut později pak ještě Matějka znovu zahrozil, ale trefil jen tyč střelou z voleje. Pak se osmělili také domácí a dvakrát minuli těsně hostující branku. Hrál se fotbal nahoru dolů, který se divákům líbil, a odměňovali ho potleskem. Poločas ale branku nenabídl. Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním vyhrát zápas a tlačili se do zakončení, ale bez efektu. Domácí a hosté si nic nedarovali, hrálo se tvrdě ale ne zákeřně. Nakonec byli šťastnější hosté, když v 89. minutě kopali Matějkou roh, a ten zaplachtil do domácí branky. Zápas měl velkou kvalitu, za kterou by se nemusila mužstva stydět ani ve vyšší soutěži.

Branka: 89. Matějka. Rozhodčí: Mikula, ŽK: 2:2. Diváků: 120. Rychnov: Z. Lumnitzer - David, Petr (87. Levinský), Hrnčál, Mahdal, Pfeifer, Kalina, Kubát, Mareš, Nosek (81. Janecký), Janků. Hodkovice: Kvapil - Kraus, Bouška, Vojtíšek (79. Bolard), M. Košek (46. Řepka), Bendák, Škopan, Pekař (59. D. Košek), Nevyhoštěný, Matějka, Dostrašil.

Pěnčín B - Jenišovice 2:0 (1:0)

Fotbalisté Pěnčína hráli s vědomím, že musejí naplno bodovat, aby měli stále naději na zisk konečného prvního místa. Hodkovice totiž hrály svůj zápas v Rychnově již v sobotu odpoledne a Pěnčín přivítal rezervu Jenišovic v neděli od půl jedenácté. Od začátku zápasu byli domácí lepším týmem, ale jejich rozlet brzdila špatná koncovka. Prosadil se až ve 12. minutě Pumrle, když se uvnitř vápna zmocnil míče a zakončil přesně. Do poločasu se již stav nezměnil, byť měl Pěnčín několik šancí na gól. Do druhého poločasu nastoupili domácí s jednou změnou v sestavě a Zapadlo, posila z A-týmu, hru oživil. Byl to také on, kdo v 67. minutě napřáhl ke střele za vápnem a nechytatelnou střelou zavěsil do šibenice 2:0. Pěnčín se nadále tlačil do zakončení, ale již zmiňovaná koncovka nebyla příliš dobrá. Zápas tak Pěnčín vyhrál 2:0, což mu stačilo na zisk kýžených tří bodů.

Navíc má Pěnčín ulehčenou práci s dohrávkou proti Tanvaldu. Ten již totiž dal na Okresní fotbalový svaz písemné prohlášení, že klub Tanvaldu není schopný dát dohromady hráče na zápas a na utkání se nedostaví. Takže je na světě kontumace a tři body pro Pěnčín. Rozdíl mezi oběma celky tak jsou dva body, takže se rozhodne o vítězi soutěže až v posledním kole. To hraje Pěnčín B na půdě Kokonína B a Hodkovice hostí právě Tanvald. Snad se tentokrát Tanvald sejde a nedopustí nedůstojné zakončení sezony.

Branky: 12. Pumrle, 67. Zapadlo. Rozhodčí: Barcuch, ŽK: 1:3. Diváků: 50. Pěnčín: I. Matějček - J. Matějček, Mastník, Sobotík, Matúška (57. Krátký), Pleštil, Pumrle, Lang, Šupík (67. Vávra), P. Bukvic, Šikola (46. Zapadlo). Jenišovice: Bočok - Imlauf, Vodháněl, Kalousek, Svoboda, Vlasák, Bernard, Rosenbaum, Fiala (51. Krucký), Skalický (46. Resl), Kočí (56. Aron).

Janov - Kokonín B 1:2 (0:0)

Jen s deseti hráči nastoupil Janov do utkání s rezervou Kokonína. I přes to se ale hrál poměrně vyrovnaný fotbal, kde však měli mírně navrch hosté. Nicméně první dějství branku nenabídlo. Krátce po změně stran se hosté dočkali, když se prosadil Gut. O šest minut později se trefil také Winkler a zdálo se být rozhodnuto. Jenže Janov ani v oslabeném počtu nesložil zbraně a v 62. minutě snížil na rozdíl jedné branky Nitsche. Do konce utkání si ještě oba celky vypracovaly šance, ale změna skóre nenastala.

Branky: 62. Nitsche - 54. Gut, 60. Winkler. Rozhodčí: Albl, bez karet. Diváků: 50. Janov: Doležálek - Puchrík, Dejmek, Martínek, Zima, Nitsche, Suchánek, Knytl, Bleha, Kovalda. Kokonín: Penz - Urbánek, Holler, Duštíra, Paldus, Kunze, Majstorovič, Šourek, Winkler, Toriška (73. Bakrlík), Gut.

Albrechtice - Držkov 2:4 (0:0)

Domácí mužstvo myslelo, že alespoň v posledním zápase ukořistí nějaké body, i když hosté na tom v tabulce jsou o jedno místo výše. V prvním poločase se hrál fotbal většinou ve středu hřiště a ani jedno mužstvo si nevytvořilo pořádnou akci ke skórování. Hrát se začalo až ve druhé půli, a to opět v režii hostů, kteří po chybě v obraně šli v 50. minutě do vedení. Pár minut na to domácí brankář Brož zlikvidoval dvě tutovky hostů. V 67. minutě hosté zahráli malou domů, ale brankář Mrkvička si s tím moc neporadil a nakopl míč do dotírajícího Sedláka a od něj míč skončil v brance. V 73. minutě opět po chybách v domácí obraně šli hosté do vedení o jednu branku. Domácí se ještě nevzdávali a v 77. minutě se Verner dostal přes dva hráče a střelou k tyči srovnal skóre. Jak se pak ukázalo, bylo to od domácích hráčů poslední, co se snažili udělat. Hosté pak během čtyř minut otočili skóre ve svůj prospěch a o zápasu bylo rozhodnuto.

Branky: 67. Sedlák, 77. Verner - 50. a 88. J. Machula, 73. Trojan, 85. Fišer. Rozhodčí: Vasko, ŽK: 1:1. Diváků: 120. Albrechtice: Brož - Jelínek, Prokop, Vávra, Bártl - J. Sedlák, Trdla, Věříš, Milichovský - V. Koldovský, Verner. Držkov: Mrkvička - Somr, Kořínek, Polman (18. Trojan), Prousek - Šebek, Machačka, Linhart (46. Matzelt), Berka - Fišer, Machula.

Josefův Důl - Smržovka 2:8 (1:3)

Zápas dvou týmů z opačných pólů tabulky se nesl v režii hostující Smržovky. Oba celky se sice brzy prosadily, ale dále padaly branky hlavně do domácí sítě. Na 2:1 dával Tonda Brož a Jelínek svým druhým gólem zvyšoval na poločasových 3:1. Po změně stran se pak s góly roztrhl pytel a Smržovka zatížila domácí konto ještě pěti góly. O korekci výsledku se deset minut před koncem postaral domácí Vrňák. V dresu hostů byl nejvíce vidět Jelínek, který zaznamenal hattrick, dále Hrabánek s Patočkou přidali po dvou gólech.

Branky: 10. Čapek, 79. Vrňák - 10., 33. a 55. Jelínek, 48. a 61. Hrabánek, 67. a 90. Patočka, 31. A. Brož. Rozhodčí: Kafka, ŽK: 0:1. Diváků: 120. Josefův Důl: Nemét - Kremláček (46. Rezler), Kadlec (61. Scholze), Procházka, Bobysud, Mladonický, Bělohradský, Vrňák, Efenberk, Čapek, Augsten. Smržovka: Čermák - Beránek, Patočka, Sucharda, Jelínek (61. Novák), A. Brož, Štěpánek, Hrabánek (61. Dressler), Z. Picka, Sekanina, Červenka.