Utkání I. B třídy skupiny východ se hrálo za pěkného počasí, které tak vylákalo konečně na hřiště domácích borců sto čtyřicet diváků. A těm se derby, i přes porážku, líbilo. Hosté přijeli na Pěnčín v plné sestavě, to Pěnčín měl velký problém co se týče hráčů. Trenéru Karelovi chybělo z důvodů zranění, dovolených nebo zaměstnání devět hráčů, Pleštil, Pumrle, Hušek, Záveský, Šikola, Šupík, Bukvic P., Mrklas, J. Matějček. Na Pěnčín přestoupil z Janova Sedlmajer, který se ale hned v prvním utkání zranil. Hosté se dostali do vedení ve 42. minutě. Po přestávce měla obě mužstva několik šancí. Pěnčín se pokoušel o vyrovnání, ale to se hráčům už nepodařilo. A tak si odvezl Držkov z Pěnčína všechny body. V utkání byli oporou mužstev oba brankáři. A sudí Janota řídil utkání bez problémů.

Trenér Stanislav Karela k utkání řekl: „I přes to, že jsme nebodovali, musím pěnčínské hráče hlavně za jejich bojovnost pochválit. U hostů bylo vidět, že mají v mužstvu několik zkušených hráčů."

Sudí: Janota, ŽK: 1:5, ČK: 1:0, Diváků: 140.

Sestava Pěnčína: Pivrnec, Mastník, Matúška, Matějček P., Pešat, Vanca (83. min. Krátký), Nemyrovsky, Pszyk, Zapadlo, Lang, Sedlmajer (43. minuta Čížek).

Sestava Držkova: Zelenka, Machula, Holeček, Dvořák J. (46. min. Tomeš), Pavlata, Batěk, Vrabec, Vágner, Vokáček, Šefčík (89. Paldus), Just (86. min. Marousek).