Držkov - Jablonec nad Jizerou 0:3 (0:3)


Domácí začali utkání I. B třídy aktivně a dokázali si vypracovat i šance. Ale neproměnili je.  Soupeř se po vlažnějším startu začal dostávat do tempa a hrozil z rychlých protiútoků. Hned po prvním úniku za obranu domácích slavili úspěch. Po inkasovaném gólu opět začali hrát domácí, ale vždy pouze po pokutové území soupeře a dál nic.

Po zbytečných ztrátách míče následoval většinou opět rychlý protiútok. Ve 39. minutě zvyšoval Jablonec na 0:2 a v poslední minutě první půle, po krásném centru a hlavičce do protipohybu gólmana, dali hosté na poločasových 0:3.  "Jenom díky chybám Jabloneckých nebyl rozdíl ve skóre větší. Ve druhé půli se domácí sice pokusili nepříznivý stav změnit, ale tentokrát to nevyšlo. A tím, že hosté také nedokázali proměnit již žádnou šanci, skončilo utkání zaslouženou výhrou hostujícího týmu 0:3," uvedl k zápasu za domácí Jaroslav Salaba.

Držkov A: Mrkvička, Dvořák, Machula, Batěk, Stumer, Vrabec, Dvořák, Čermák, Polman, Vágner, Linhart, Marousek, Zajíc

Držkov B - Jenišovice B 2:1 (0:0)


První poločas nepřinesl divákům mnoho zážitků a skončil bezbrankovou remízou. Do druhé půle oba týmy nastoupily o něco aktivněji a bylo to znát. Po střele Hrušky se Držkov dostal do vedení a jakoby ho chtěl ubránit až do konce.

Za to Jenišovice nechtěly nechat body zadarmo. Byly neustále aktivní a hrozily dalšími šancemi. Po jedné z mála se hlavou trefil kapitán domácích Kratochvíla a zvýšil tak vedení. Hosté se snažili ze všech sil, ale když už překonali obranu domácích, tak šanci sami zahodili. Před koncem sice snížili na rozdíl jedné branky, ale to bylo vše. Držkov tak první utkání sezony zvládl a ubránil zisk plného počtu bodů.

Držkov: Pěnička, Leidgeb, Bráza, Hruška, Ferenc, Paldus, Fišer, Hynek, Marousek, Kratochvíla, Zajíc, Berka, Linhart

Jenišovice B: Kohl, Hradecký, Rác, Strnad, Kočí, Aron, Rosenbaum, Hubený, Resl, Žák, Skalický, Sucharda, Bočok, Fiala, Schmidt, M. Randák, Vavřich