Byli jsme do poločasu o gól lepší, ve druhém byli zase lepší hosté,“ přiznal trenér Dubu Martin Pěnička. Přesto to Dub nemá s jistotou záchrany hotové.

Český Dub - Hradec Králové B
0:0
Úvodních deset minut vyznělo pro hosty, kteří se představili jako mladý a běhavý soupeř v čele s exligovým gólmanem Podhajským. Pak se nadechli domácí, začali kombinovat a přišla jejich první šance. To se po trestném kopu dostal k míči Suchomel, jenže střelu z deseti metrů stačil bek vyhlavičkovat z prázdné brány. Dub dobře kombinoval a hosté jen sporadicky zahrozili. Benek dokázal obejít dva protihráče a připravil šanci pro Jíru, ten však nebyl schopen ze dvou kroků dopravit míč do opuštěné branky. Hradec krátce nato poslal hlavičkou po standardní situaci míč do břevna Kobachidzeho (na snímku) branky. Dubským patřila i čtvrthodina po přestávce, jenže pak se prosazovali více hosté svým běhavým fotbalem. Tím sice zatlačili domácí, ale do větší šance se nedostali. Posledních patnáct minut přineslo opatrný fotbal, protože nikdo nechtěl udělat chybu a inkasovat. Oba soupeři byli nakonec spokojeni.
Český Dub: Kobachidze – Regenermel, Melka, Suchomel (60. Pečínka), Krasnický – Benek (80. Ševčík), Šimoníček, Krejčík, Vlach – Jíra (71. Jiránek), Němec. Rozhodčí: Paták, ŽK: 2:1. Diváků: 50.