Jablonečtí fotbalisté pravděpodobně nechali veškerou koncentraci v kabině neb hned ve 30. sekundě utkání prohráli dva souboje po sobě na své levé obranné straně a Romerův centr na malé vápno posunul v pádu do sítě Mareš – 0:1.

Z jablonecké strany to bylo v následujících minutách nemastné neslané. Plno nepřesností, absolutní absence zakončení a protože na tom nebyla o moc lépe ani Dukla, sledovala hrstka věrných fanoušků podprůměrnou ligovou kopanou.

Z nudy vybočila až situace ze 21. minuty, kdy si Kopic na pravé straně přehodil míč na levačku a jeho centr našel hlavu Jablonského – 1:1.

Kdo očekával, že se Baumit chytne a zatlačí na svého soupeře, musel být hodně zklamán. Víc už Jablonečané neskórovali.

Výhru Pražanů zařídil tedy dvěma zásahy Tomáš Berger, který tak ukončil téměř roční čekání na gól, po jednom přidali Jakub Mareš a Zbyněk Pospěch. Za domácí dokázal v prvním poločase srovnat Tomáš Jablonský, po přestávce za stavu 1:2 nedal penaltu Luboš Loučka.

Baumit Jablonec – Dukla Praha 1:4 (1:2)

Branky: 22. T. Jablonský – 29. z pen. a 69. Berger, 1. Mareš, 90.+3 Pospěch. Rozhodčí: M. Paták – Pospíšil, Mokrusch. ŽK: Vrzal, Loučka – Mareš, Romera, Rada. Diváci: 2058.

Jablonec: Valeš – Eliáš, J. Štochl, Beneš, Vrzal (46. Čížek) – Kopic, Loučka, Novák, T. Jablonský (78. Doležal) – Třešňák, Fantiš (46. M. Hubník). Trenér: Skuhravý.

Dukla: Rada – Romera, Štetina, Božič, Matěj Hanousek – Hlinka, Koval (85. Ouedraogo), J. Marek (63. Pospěch), Marek Hanousek – Mareš (88. Engelmann), Berger. Trenér: Kozel.