Lučany - Plavy 4:5 (2:1)

Obě mužstva nastoupila v dosti improvizovaných sestavách, ale hrál se svižný fotbal. Lučany měly prakticky celý zápas převahu, ovšem Plavy jim střelecky dobře sekundovaly. Po vcelku vyrovnaném poločase se domácí v druhé půli rozstříleli a vedli už 4:1. Ale v posledních deseti minutách Lučany fatálně propadly a „Čtyřmi góly jsme pak otočili stav zápasu. Za náš tým skórovali Sitarčík, Toman, Jakub Černý a dvakrát Jón," popsal situaci na hřišti prezident fotbalového klubu Luboš Tomíček.

Plavy Rozstání 2:1 (2:0)

Tradiční přípravné utkání s účastníkem I.B třídy západ sehrály Plavy na svém hřišti. „Zápas to byl velmi vyrovnaný s množstvím šancí na obou stranách. Dvě velké chyby hostujícího celku využili Toman a Matěj Lejsek. Opět z důvodu dovolených a jiných absencí jsme hráli v sestavě, kterou trenér Sitarčík nepovažuje za ideální a která by měla nastoupit do prvního mistrovského zápasu," uvedl k utkání Luboš Tomíček. Šanci tak dostali další hráči z plavské lavičky a nevedli si vůbec špatně. Trenér chtěl vyzkoušet co nejvíce hráčů. V prvním poločase nasměroval na hřiště Škalouda, Jakuba Černého, Jelínka, Plného, Votočka, Matěje Lejska, Lukáše Lejska, Šimerdu, Tomana, Sitarčíka a Kohoutka. V druhé půli dal prostor dalším, když střídali Krajčovič, Tomíček, Kouřil, Rimský, Michal Černý, Jandura.

TURNAJ CHTĚJÍ VYHRÁT

Poslední přípravou bude fotbalový turnaj v Sendražicích: „Při třetí účasti ho chceme konečně vyhrát," zdůraznil Luboš Tomíček.