Domácí začali zápas krajského přeboru dobře a hned ve 3.minutě měl tutovku Holeček, ale na nejlepšího hráče soupeře, brankáře Kobachidzeho nevyzrál. Další dvě šance držel Kordík, ale ani nohou ani hlavou to nevyšlo. Ve 22. minutě přišel první důležitý okamžik, kdy rozhodčí Vrtal neodpískal penaltu na Frolíka. Druhý okamžik, a to rozhodující, následoval ve 25 minutě, kdy po přihrávce na hranici ofsajdu postupoval hráč hostí na branku Brodu. Brankář Kopal sice pozičně vytlačil hostujícího hráče do úhlu, ale následně fauloval. Přestože Kopala na brankové čáře jistil Šilhán a hráč hostí byl již v docela velkém úhlu, rozhodčí Vrtal tasil červenou kartu.

Vyloučení naštvalo

Následnou penaltu sice Holeček chytl, nicméně utkání bylo vyloučením hrubě ovlivněné. Jenže to nebyla poslední katastrofa. Vzápětí se zranil Šimek a musel z placu. Do branky šel Javůrek. Holeček se vrátil do zálohy, odkud měl v 38.minutě další jasnou šanci, když postupoval sám na branku. Před brankou byl zcela sám Maryško, ale Holečkovu přihrávku přečetl fantom Kobachidze a zabránil tak jasnému gólu. Druhý poločas byl jen otázkou času, kdy totálně zdecimovaný Brod inkasuje, protože se dále zranil Šilhán a se zraněním hrál Maryško. A tak logicky přišlo to, co muselo. Každopádně poděkování se rozhodčí Vrtal od domácích fotbalistů nedočkal.

Domácí po závěrečném hvizdu spokojení nebyli. Trenér hostí Vladimír Mařas k zápasu řekl: „První poločas nebyl z naší strany příliš kvalitní, domácí měli dvě tutovky, ve kterých nás Kobachidze podržel. Zejména v první šanci předvedl fantastický zákrok. Hodně důležitým okamžikem byla neproměněná penalta. Ve druhé půlce jsme trpělivou hrou dokázali využít početní převahy, suprově nám vyšlo střídání, kdy Čech utkání rozhodl. Řadu dalších šancí jsme však trestuhodně neproměnili. Velmi se mi líbil výkon Heinricha."

Za Brod: Kopal, Kovář, Šilhán (60. Šefr), Maryško, Kotlár, T. Kraus, Kordík, Picek, Šimek (32. Javůrek), Holeček, Frolík (80. Kysela).

Za Mšeno: Kobachidze, Daniel, Heinrich, Macháček, Novotný, Hartman, Bém, Vejprava, Kulhánek, Moravec, Filip J., Filip M., Čech, Krámský.

Rozhodčí: Vrtal. ŽK: 0:4. Diváků: 120.