Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Jablonec nasázel Děčínu čtyři branky

Jablonec nad Nisou - Branky zelenobílého celku dali Baranek, Huber a dvakrát se trefil Zelenka.

14.12.2007

Jan Svátek znovu v souboji s Děčínským hráčem.Foto: DENÍK/Zdeněk Koza

Přátelské fotbalové utkání v Děčíně, kterým jablonečtí ligoví fotbalisté ukončili letošní fotbalovou sezonu, skončilo podle očekávání hladkým vítězstvím Jablonce v poměru 4:0 (2:0).

„Utkání bych opravdu nazval spíš jako přátelské než přípravné. Klání provázala pohodová atmosféra. Kluci si s chutí zaběhali a důležité bylo, že se nikdo nezranil,“ pravil asistent trenéra Jozef Weber.

Utkání bylo ze strany Jablonce zejména v první půli velice slušné. „Kombinačně jsme se prosadili a vytvořili jsme si šance, z nich jsme dvě proměnili. Druhá půle byla herně slabší,“ sdělil dále Weber.

Jablonecký dres oblékli i tři mladíci, se kterými se počítá do zimní přípravy i do jarních záchranářských bojů. „Jak Huber, tak Hozda a Adam podali slušné výkony a dokázali, že se o základní sestavu pro jarní část mohou porvat. Mě osobně svým přístupem k utkání příjemně překvapili i zkušenější hráči Hamouz a Stožický. Dobré utkání odehrál Míra Baranek, který se mimo jiné uvedl krásnou brankou do šibenice,“ řekl na adresu některých hráčů asistent. Jablonec v Děčíně zkoušel i makedonského hráče Ljamčeského, ale neosvědčil se a odcestoval domů.

Branky: 8. Baranek, 36. Huber, 47. a 80. Zelenka. Diváků: 200. FK Jablonec 97: I. poločas: Špit – Laciga, Fukal, Huber, Hamouz – Baranek, Loučka, Klapka, Ljamčesky – Zelenka, Svátek. II. poločas: Bobok – Krejčí, Homola, Zábojník, Adam – Stožický, Valenta, Eliáš, Hozda – Svátek, Zelenka.