Na hřišti se vystřídalo mnoho umělců a všichni se shodli na tom, že takových akcí, které někomu pomohou, by mohlo být víc. Pavlín Jirků: „Takové zápasy se mi pískají krásně. Oba týmy chtějí divákům něco předvést. A to k fotbalu určitě patří. Fotbal není jenom o tom dělat body a peníze. Je to také o tom, aby se lidé pobavili a aby zápas něčemu pomohl. A to se mi na tom líbí.“ Pověstný fotbalový rozhodčí má za sebou hvězdnou kariéru sudího. Potvrdil, že se mu po této životní etapě stýská, ale vrátit by se k ní chtěl, jen když by tak o pětadvacet roků mladší.

A co říká na fotbalové videozáznamy? „Ani já jsem nebyl neomylný. Ale z fotbalu se dnes stává počítačová hra. Fotbal by měl zůstat fotbalem, ale opak je pravdou, díky technice trochu ustupuje do pozadí.“

Spokojenost a pohodu rozdávala kolem sebe Jitka Zelenková. „Jsem u Amfory už od roku 1997 a takové zápasy jsou vždycky velmi příjemná záležitost. Pro nás to znamená dobře zvládnout úvodní výkop a to jsme s Jiřinou a Terezkou určitě zvládly.“ A spokojený s atmosférou, svým výkonem a průběhem zápasu byl také herec Jan Čenský.