Plavy B - Smržovka B 2:0 (1:0)

V utkání okresního fotbalového přeboru domácí béčko nastoupilo v poměrně silné sestavě a očekávalo se proto hladké vítězství nad rezervou Smržovky. Ta naopak přijela ve značně improvizované sestavě. Ale opak byl pravdou. „Naše hra byla velmi nepřesná a útočníci se po celý zápas neuměli výrazně prosadit a proměnit vyložené šance," uvedl za Plavy Luboš Tomíček. Střeleckou impotenci Plavských musel zlikvidovat záložník Svačina, ten střelil oba góly. Hosté bojovným výkonem zlobili až do konce zápasu. Díky domácímu gólmanovi Nežádalovi uhájily Plavy povinné vítězství. „Utkání ukázalo, že i proti slabému soupeři se musí hrát s nasazením a kolektivně, což naši útočníci tentokrát moc nenaplnili."

Kořenov - Držkov B 3:4 (2:1)

Domácí v posledním utkání okresního přeboru potrápila zranění. A tak proti Držkovu museli nastoupit i hráči, kteří už stabilně nehrají. Držkov se sice brzy ujal vedení, ale domácím se podařilo brankami Věnečka a nováčka týmu Hanuše do poločasu stav otočit. Po změně stran se opět prosadili hosté a v 54. minutě srovnali. Pak se střídaly šance na obou stranách a po jedné, pohledné skóroval Fojtík. To však hosté nechtěli tak nechat a přidali na důrazu i pohybu. Ale domácím už docházely síly, nakonec inkasovali dva góly a zůstali bez bodů. Obzvlášť poslední gól v 89. byl krutý s ohledem na výkon v celém utkání.

Albrechtice - Libštát 7:3 (5:1)

Domácí přivítali nováčka I. B třídy východ a chtěli získat potřebné body. Již v 6. minutě, po centru Hradeckého, otevřel skóre Bělohlávek. Pak přišla sprcha pro albrechtické mužstvo když ve 12. minutě vyrovnal Beran. Následovala ale zase správná chvíle Albrechtic, ve které během pěti minut přidali branky Pipek z penalty, Marek Sedlák a Hradecký. Ve 26. minutě měli hosté tutovku, kterou ovšem výborně zneškodnil brankář Vávra.

V závěru první půle přidal ještě další branku Hradecký. Do druhého poločasu šly Albrechtice s náskokem čtyř branek. A podle toho také předvedli další výkon, trochu ukolébáni brankovým náskokem. Toho využili hosté a během pěti minut do domácí svatyně dal gól Smolík a Beran. Hosté tak snížili na rozdíl dvou branek. „To nás probudilo a v 72. jsme zase začali hrát. Na 6:3 zvýšil Bělohlávek a v závěru ještě dokončil svůj hattrick z penalty Hradecký," popsal vítězné tažení Albrechtic vedoucí týmu Jiří Krumbholz. Domácí přišlo podpořit 110 diváků. A ti byli s deseti góly spokojení.

Lučany - Jablonec n. Jiz. 4:3 (2:0)

Týmy předvedly vyrovnané utkání I. B třídy, ve kterém tentokrát domácí byli lepší ve využívání gólových situací. Náskok si zajistili již v první půlhodině hry brankami Vaněčka a Bukvice. Po přestávce opět využily šance Lučany, a to Pavelkou. A zdálo se být rozhodnuto, kdyby opora Lučanských, Vaněček, trefila prázdnou branku na 4:0. Krátce na to pískl rozhodčí Rympler velmi přísnou penaltu a hosté snížili na 3:1. Po pěti minutách dokonce to bylo už 3:2 a nastalo drama. Za dalších pět minut Lučany brankou Svozila jistily na 4:2, ale drama pokračovalo po snížení hosty v 88. minutě na 4:3. Za poslední minuty se mohlo stát cokoliv, ale domácí už vítězství uhájili. „V závěru jsem zestárnul o minimálně deset let," řekl vedoucí lučanských fotbalistů Oldřich Churý st.