Hosté v sobotu nezopakovali kvalitní výkon z domácího utkání a na velmi úzkém hřišti ve Vratislavicích nedokázali bodovat. V první půlhodině měli sice svěřenci trenéra Zdeňka Bryscejna převahu, ale šancí minimum. Tu první a jedinou velkou první půle měl v 10. minutě Soukup, ale po průniku Pokorného na přihrávku nedosáhl.
Poslední čtvrthodina patřila domácím, kteří krutě potrestali chyby v defenzivě hostů. Ve 35. minutě poslal Dlabola míč za obranu hostí, kam si zaběhl Čermák, který nedal Maňákovi šanci a domácí vedli. Vzápětí, po dalším centru Dlaboly do šestnáctky, byl nejdůraznější Rampáček, který dal druhý gól. Hned poté mohl snížit Soukup, ale jeho střelu vytáhl domácí gólman na roh.
Ve druhé půli začali hosté tlakem, hrálo se na jednu branku a Desná z tlaku vytěžila kontaktní gól, který dal v 56. Vokál, jenž proměnil centr Hlubučka. Jenže domácí vzápětí potrestali další hrubku obrany, když Bím vystihl špatnou rozehrávku a třetí brankou prakticky rozhodl utkání.
V dalším průběhu hosté naráželi na koncentrovaný obranný val domácích a před brankou se jen těžko prosazovali, a pokud v šanci byli, tak ji nedali (Pokorný, Šimek). V poslední minutě centroval dlouhý míč Šidák a hosté opět nereagovali na volného Horáčka, který upravil na konečných 4:1 pro domácí. Branky: Čermák, Rampáček, Bím, Horáček – Vokál. Rozhodčí: Horák. ŽK: 2:1. Diváků: 100. Desná: Maňák – Hlubuček, Kořínek, Šimek, Pipek, – Soukup, 54. Jech), Štěpánek, Gottwald, Votruba – Vokál, Pokorný.