Kořenov – Malá Skála 2:4 (2:4)

Favorizovaný hostující tým nezaváhal a stále si drží první místo v tabulce. Domácí se snažili, ale zkušenost a lepší sehranost rozhodly o vítězství Malé Skály.
Branky: 2. Fojtík, 9. Křižka –– 7. Havlík, 23. Vepřek, 37. Kotrba Z, 41. Havlík. Rozhodčí: Lejsek. Bez karet, Diváků: 40. Kořenov: Smrčka – Lacina, Bílý (83. Říha ), Navrátil (46. Just), Věneček – Novotný, Malec, Hanus, Křižka – Šnýdl, Fojtík. Malá Skála: Krause – Cafourek, Kubín, M. Havlík, Šťastný – L. Havlík, Vepřek, Šída (55. Krouza), Tausig (65. Kurfiřt) – Z. Kotrba, Novák (75. Mrkvička).

Nová Ves – Janov 0:6 (0:2)

Domácí hráči nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy a na výkonu celého mužstva to bylo znát. Vysoké vítězství Janova je zasloužené, v dresu hostujícího týmu zazářil Nitsche, který vstřelil tři branky.
Branky: 15. a 87. Svoboda, 32. 55. a 70. Nitsche, 65. Maier. Rozhodčí: Hušek. ŽK: 1:1. Diváků: 60. Nová Ves: Palič – Šimůnek, Šilhán, Žváček, Rydval – Hušek, Brož, Topinka, Linka – Zikeš, Hartig. Janov: Ducháček – Puchrík, Martínek, Kittel (85. Zíma ), Zámečník – Pilz, Sedlmajer, Nitsche, Maier ( 75. Hrabánek) – Svoboda, Kordač.

Maršovice – Smržovka 5:1(2:0)

Utkání, ve kterém domácí o svém přesvědčivém vítězství rozhodli ve druhém poločase zlepšenou hrou a přesnou muškou. Maršovický Kohoutek a Macur vstřelili dvě branky.
Branky: 33. a 52. Kohoutek, 39. a 75. Macur, 66. Habr (PK) – 86. Kedroň. Rozhodčí: Albl. ŽK: 1:0. Diváků: 60. Maršovice: Šimčík (46. Žižka) – Sobotka, Fiala, Klápště, Macur –Machalický, Habr, Kohoutek, Szatmari (66. Brachovič) – Toman, Fahmi (26. Kratochvíla). Smržovka: Špírek – Rousek, Červenka, Picka, Pipek – Kedroň, Beránek, Macek, Štěpánek – Bělohlávek, Kedroň.

Kokonín A – Lučany B 5:1 (2:1)

V prvním poločase hostující tým dobře bránil,ve druhém se domácí mužstvo rozstřílelo a Lučany dostaly pět gólů.
Branky: 13. Kumstát, 20. a 57. Maixner, 49. Mrklas, 60. Líbal – 45. Majstorovič. Rozhodčí: Blažek. Bez karet. Diváků: 50. Kokonín A: Chudoba – Malý, Firman, Svoboda, Mádl – Kumstát (60. Líbal), Štichauver (80. Šilhánek), Šilhán, Toriška – Mrklas, Maixner. Lučany B: Dítě – Maruška, Václavík, Vokuš, Tancoš – Němeček, Nička, Hradecký, Nikodým – Majstorovič, Hauser.

Zásada B – Rádlo A 5:0 (3:0)

Utkání měli domácí jasně pod kontrolou, výsledek odpovídá průběhu zápasu.
Branky: 3. Kopal, 23. Ráliš, 33. a 58. Kotyza, 75. Jankulovský. Rozhodčí: Palič. ŽK: 4:2. Diváků: 30. Zásada B: Růžička – Princ, Horna, Boudík, Vébr – Kalous (75. J. Postula), Kotyza, Kopal, M. Postula – Šíma, Ráliš (58. Jankulovský). Rádlo A: Pelc – Škeřík, Lednický, Véle, Ruso ( 80. Kadlec ) – Křelina, Ivan, Rakay, Hruška – Vitvar, Pešek.

Pěnčín B – Harrachov 2:2 (0:2)

Utkání vyznělo lépe pro hosty. Ve druhé půli domácí přidali a zaslouženě vyrovnali.
Branky: 23. a 29. J. Jiroutek – 71. Olejníček, 85. Štryncl. Rozhodčí: Bukvic. ŽK: 1:0. Diváků: 60. Pěnčín: Eder – Olejníček, Preisler, Mastník, M. Nikodým – Beránek, Hübner, Šťastný (45. Pe. Štryncl), P. Nikodým – Kartouz, Meteleha (74. Pa. Štryncl). Harrachov: Hefert – Žídek, Kučera, Horáček, Freml – Mach, Vodseďálek, Madal, Rýdl (71. Rieger), Paseka – Chlup, Jiroutek.

Tanvald – Velké Hamry B 2:1 (2:1)

Ve vyrovnaném a bojovném utkání se vše podstatné událo v prvním poločase, který domácí vyhráli 2:1. Ve druhém poločase, i když šance byly na obou stranách, se už nikomu nepodařilo skórovat, a tak body zůstaly doma.
Branky: 18. Rimský, 39. A. Lorenc – 45. Pekelský. Rozhodčí: Kosina. ŽK: 1:3. Diváků: 50. Tanvald: Tancer – Ducháček, Gombala (80. Galbavý), Fisch, Kašpar – Kochánek (90. Jodas), T. Lorenc, A. Lorenc, Koželuh (16. Cerman) – Kristek, Rimský. Velké Hamry B: Průcha – Wild, Tesár (46. Malý), Kulhánek, Koucký (75. Svárovský) – Pešat, Kříž, Ulvr, Pekelský – Baštov.