Hosté po celé utkání udávali hře tempo a vytvořili si více brankových příležitostí, ale ty nedokázali proměnit. Domácí celek zahrával v úvodní čtvrthodině tři rohové kopy po rychlých brejcích, které k většímu ohrožení branky Macháčka nevedly.
Hosté, za které hraje celá řada exjabloneckých hráčů, měli první velkou šanci ve 26. minutě, kdy se na hranici šestnáctky uvolnil Grubhoffer a jeho střelu musel Bočok vyrážet na rohový kop. Z jeho rozehrání Svobodou mířil Sháněl hlavou jen do náruče jabloneckého strážce branky. Ve 31. minutě předvedli hosté další rychlou akci, Fikejz přihrál rozběhnutému Vrabcovi, který z první poslal míč před branku, kde jej ve skluzu dohrával Grubhoffer, ale jeho střelu, mířící do branky, v posledním možném okamžiku vyrazil Bočok. V závěru pak další šanci nedal agilní Grubhoffer.
Po změně stran Jablonec déle držel míč na svých kopačkách, ale k ohrožení Macháčka prakticky nedošlo. Jedinou šanci Jablonce ve druhé půli měl Hloušek, ale jeho hlavička mířila do míst, kde stál brankář Macháček. Další zaznamenáníhodné šance tak měli pouze hosté. Chybu Rathouze, naštěstí pro Jablonec, hosté nepotrestali. Vzápětí po brejku zakončoval Sháněl, ale opět mu chyběla přesnější muška. V závěru pak stáli při Jablonci všichni svatí, kdy Grubhoffer na hranici šestnáctky přehlédl zcela volného Vrabce a místo přihrávky volil střelu, kterou pozorného Bočoka ani nevystrašil. Také proto si hosté z Českého Dubu odvezli bod, který se pro ně, vzhledem k průběhu, zdá být ztrátou, kdežto pro Jablonec je zcela jistě bod ziskem.
Rozhodčí Tereba. ŽK: 0:1 (Křemen). 150 diváků. FK: Bočok - Flachbart, Huber, Rathouz, Adam - Vošahlík (71. Novotný), Loučka (46. Kuželka), Procházka, Kulhánek - Hloušek, Mičkal.