Hostující Kladno vstoupilo do utkání aktivně a vytvořilo si určitý tlak. Jablonec se z něho postupně vymanil a v 7. minutě mohl dát první branku Vávra, který po centru Havrdiče z voleje pálil na branku, ale zasáhl před ní soupeře. Ve 12. minutě Zeman nahrál před vápno Havrdičovi, který se přes tři soupeře uvolnil, avšak míč poslal po zemi těsně vedle branky. V 18. minutě hosté dopravili míč do jablonecké sítě, ale jen za cenu faulu na Kopala. Gól na kopačce měl ve 23. minutě Zeman, který po přihrávce Šulce netrefil prázdnou branku. Ve 43. minutě Moravec v nadějné pozici hlavou také branku jen těsně minul.
Druhý poločas už patřil domácím, kteří se rozjeli k výbornému výkonu. Hosté byli zatlačeni na svou polovinu, kde odolávali náporu Jablonce. Tlak vyústil v 73. minutě, kdy byl před vápnem faulován Kaňkovský. K míči se postavil Ruman a přesnou střelou z 25 metrů přes zeď do růžku branky otevřel skóre zápasu. Kladno chtělo na vedoucí gól domácích rychle odpovědět, ale z rychlé akce byla jen střela po zemi vedle. V 83. minutě měl další možnost skórovat Kaňkovský, který hlavou míč do sítě neusměrnil. V 84. minutě se v malém vápně neprosadil Mešanovic. Závěrečné minuty zápasu byly ve znamení snahy hostů alespoň vyrovnat. Nasadili proto všechny síly do útoku, ale domácí jejich snahu úspěšně mařili. A tak Jablonec po velmi dobrém výkonu, zejména ve druhém poločase, zaslouženě zvítězil.
Branka: 73. Ruman. Rozhodčí: Wencl, Klimt, Spanyik.
FK Jablonec 97 : Kopal – Malinský (36. Matocha), Ruman, Mička, Pavliš – Havrdič, Šulc, Kavka, (46. Mešanovic), Vávra (79. Petřivý) – Moravec, Zeman (65. Kaňkovský).