Tři body zařídil bombou Ruman

JABLONEC NAD NISOU - Starší dorostenci FK Jablonec v dalším zápase České ligy porazili silný celek SK Kladno 1:0, když rozhodující branku zápasu dal v 73. minutě Ruman. Příležitostí skórovat měl v tomto velmi pěkném zápase Jablonec více, ale buď ho zklamala koncovka nebo při hostech stála notná dávka štěstí.

3.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Ivan Babej

Hostující Kladno vstoupilo do utkání aktivně a vytvořilo si určitý tlak. Jablonec se z něho postupně vymanil a v 7. minutě mohl dát první branku Vávra, který po centru Havrdiče z voleje pálil na branku, ale zasáhl před ní soupeře. Ve 12. minutě Zeman nahrál před vápno Havrdičovi, který se přes tři soupeře uvolnil, avšak míč poslal po zemi těsně vedle branky. V 18. minutě hosté dopravili míč do jablonecké sítě, ale jen za cenu faulu na Kopala. Gól na kopačce měl ve 23. minutě Zeman, který po přihrávce Šulce netrefil prázdnou branku. Ve 43. minutě Moravec v nadějné pozici hlavou také branku jen těsně minul.
Druhý poločas už patřil domácím, kteří se rozjeli k výbornému výkonu. Hosté byli zatlačeni na svou polovinu, kde odolávali náporu Jablonce. Tlak vyústil v 73. minutě, kdy byl před vápnem faulován Kaňkovský. K míči se postavil Ruman a přesnou střelou z 25 metrů přes zeď do růžku branky otevřel skóre zápasu. Kladno chtělo na vedoucí gól domácích rychle odpovědět, ale z rychlé akce byla jen střela po zemi vedle. V 83. minutě měl další možnost skórovat Kaňkovský, který hlavou míč do sítě neusměrnil. V 84. minutě se v malém vápně neprosadil Mešanovic. Závěrečné minuty zápasu byly ve znamení snahy hostů alespoň vyrovnat. Nasadili proto všechny síly do útoku, ale domácí jejich snahu úspěšně mařili. A tak Jablonec po velmi dobrém výkonu, zejména ve druhém poločase, zaslouženě zvítězil.
Branka: 73. Ruman. Rozhodčí: Wencl, Klimt, Spanyik.
FK Jablonec 97 : Kopal – Malinský (36. Matocha), Ruman, Mička, Pavliš – Havrdič, Šulc, Kavka, (46. Mešanovic), Vávra (79. Petřivý) – Moravec, Zeman (65. Kaňkovský).

3.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Státní a veřejná správa - Státní a veřejná správa Úředník veřejné správy 23 720 Kč Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR Referent Vězeňské služby ČR. Požadované vzdělání: úsv. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 23720 kč. Volných pracovních míst: 19. Poznámka: Služební poměr příslušníka Vězeňské služby ČR, určeno pro muže., Nabízíme: Ošatné, dovolená 6 týdnů, kulturní, sportovní a sociální vyžití, zdravotní rehabilitační programy, stravování je dotováno ze sociálních výdajů, možnost dětské a rodinné rekreace, Požadujeme: bezúhonnost, fyzická a zdravotní způsobilost, Náborový příspěvek 100 000 Kč. Pracoviště: Vězeňská služba české republiky - věznice rýnovice, Belgická, č.p. 3765, 466 05 Jablonec nad Nisou 5. Informace: Václav Pytlík, +420 483 338 379. Výroba - Výroba Obsluha strojů 16 356 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu obsluhas strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16356 kč, mzda max. 20025 kč. Volných pracovních míst: 19. Poznámka: 13. plat, příplatky za odpracované roky, věrnostní bonusy, stravenky 80 Kč, VŘ - každé pondělí a středa ve 14:30, Želivského 23, 466 05 Jablonec nad Nisou. Pracoviště: Akt plastikářská technologie čechy, spol. s r.o., Želivského, č.p. 4599, 466 05 Jablonec nad Nisou 5. Informace: Markéta Markalousová, +420 483 367 226. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 16 500 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič mezinárodní kamionové přepravy. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 16500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Řidič mezinárodní kamionové přepravy - ŘP - skupina C+E, řidič mezinárodní kamionové dopravy (DE,NL,BE,FR,IT,SK), praxe min.1 rok, zákl. mzda + prémie.. Pracoviště: Aft trading s.r.o., Nová osada, č.p. 4893, 466 05 Jablonec nad Nisou 5. Informace: Rostislav Foršt, +420 774 869 426. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 20 000 Kč Svářeči. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Svářeč, Požadavky:, Vyučen ve strojírenském oboru , Praxe v oboru výhodou, Trestní bezúhonnost, Důslednost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, , Nabízíme:, Jednosměnný provoz 6:00-14:30 ve stabilní výrobní společnosti , Odpovědnou práci, Nástupní plat od 20.000,- hrubého, Příspěvek na stravování. Pracoviště: Artglass s.r.o., 468 21 Bratříkov. Informace: Marcela Musilová, +420 483 369 136.

Gólová paráda Sarra z Rennes v utkání proti Jablonci.

Pech! Jablonec při premiéře v Evropské lize padl gólem z penalty v nastavení

Zápasy s Vrchlabím mají svůj zvláštní náboj a ne jinak to bylo tentokrát.
15

Na největší atletické akci nebudou domácí chybět

Jablonec nad Nisou – Největší letošní atletickou akcí bude víkendové Mistrovství České republiky žáků a žákyň, které se koná v Jablonci na stadionu Střelnice. Závodů se zúčastní skoro 600 mládežníků ze 120 oddílů České republiky. V kategorii žáků je na programu 17 disciplín a žákyně absolvují 15 disciplín.