Hamrované dosud nepoznali porážku

VELKÉ HAMRY - Dvě vítězství a čtyři remízy. To je bilance fotbalistů Velkých Hamrů v dosavadních šesti kolech fotbalové I.A třídy. V sobotu porazili svěřenci trenéra Vladimíra Mařase Lomnici 3:1, po poločase 2:1.

17.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Petr Šimr

Hosté začali skvěle a již v 6. minutě se ujali vedení. Lejsek šikovně počkal s rozehráním autu a ve vápně našel Hnídka, který se obtočil kolem beka a naservíroval míč Křížovi před branku. Ten nezaváhal a dostal svůj tým do vedení. Dalších dvacet minut hosté sbírali pouze žluté karty.
Trest přišel ve 26. minutě, kdy domácí perfektně zahráli standardní situaci. Hlavou s pomocí břevna vyrovnal Bernard. Ve 41. minutě se hosté ujali vedení, když Kobr vystihl špatně zahranou malou domů a s přehledem poslal hosty do vedení.
Po změně stran hosté zahrávali trestný kop. Domácí brankář míč vyrazil do míst, kde stál Kobr a ten pohotově vrátil míč do sítě. V závěru měl další šance Hnídek a v poslední minutě trefil břevno Říha.
„Bylo to naprosto zasloužené vítězství. V podstatě vyjma jedné situace jsme domácí k ničemu nepustili. Hráli jsme velice disciplinovaný a ukázněný fotbal,“ neskrýval spokojenost trenér Hamrů Mařas.
Branky: 26. Bernard – 6. Kříž, 41. a 48. Kobr. Rozhodčí: Řeháček ŽK: 2:6. ČK: 1:0 (83. Vrkoslav). Diváků: 50. Velké Hamry: Blahna – V. Prousek – Říbek, Horna – Lejsek, Tomeš, Kříž (83. Říha), Lorenc (86. Kubát) – L. Prousek (65. Miček) – Kobr, Hnídek.

17.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Dokončovací a kontrola plastových výrobků. Práce na 3 měsíce. Praxe není nutná., Hlásit se osobně - Třída 1. máje 97/25 nebo e-mailem: sorbanna@email.cz. Pracoviště: Justone s.r.o. - megatech industries jablonec s.r.o., Na Hutích, č.p. 1972, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: Nataliia Danylych, +420 606 607 688. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 19 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kuchař/ka , Vyučení v oboru : kuchař/ka , pracovní doba - 8 hodiny / dvousměný provoz - PO - PÁ, nástupní mzda : 19.000,- + 10%, po zapracování možnost výrazného navýšení.. Pracoviště: Scolarest - zařízení školního stravování spol. s r.o.-provozovna, Smetanova, č.p. 4265, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: Petr Pospíšil, +420 483 443 266,731 438 423. Výroba - Výroba Montážní dělník 15 917 Kč Montážní dělníci výrobků z kovů operátor výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 15917 kč. Volných pracovních míst: 14. Poznámka: Operátor výroby - fyzicky náročná práce. Pracovní poměr na dobu 90 dnů., Hlásit se telefonicky, nebo emailem.. Pracoviště: Rokana trade s.r.o.-benteler, Belgická, č.p. 4777, 466 05 Jablonec nad Nisou 5. Informace: Renata Ševčíková, +420 778 096 098. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 21 300 Kč Všeobecné sestry bez osvědčení Všeobecná sestra v sociálních službách - směnující. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21300 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Všeobecná sestra v sociálních službách - směnující, , Požadujeme:, • Vzdělání – všeobecná sestra, pracující bez odborného dohledu, • Znalost problematiky v oboru, zkušenosti s cílovou skupinou seniorů, • Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, • Pozitivní a aktivní přístup, schopnost práce v týmu i samostatně, • Psychická odolnost, • Dobrá znalost práce na PC, • Bezúhonnost, zdravotní způsobilost, Hlavní náplň práce:, , • Zodpovědnost za chod daného úseku, • Dohlížení na kvalitu poskytované sociální služby, • Organizační zajištění služby (znalost IS CYGNUS výhodou), • Přímá péče s uživateli služby, • Spolupráce s ostatními úseky organizace, • Práce na vytváření Standardů kvality v sociálních službách, • Tvorba a zavádění systému kvality na daném úseku, , Nabízíme:, • práci na HPP (platové ohodnocení dle započitatelné praxe, po zapracování další platové složky), • práce v nepřetržitém provozu, 12-ti hodinové směny – denní, noční, • pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou, Nástup možný ihned nebo dle dohody., , Vaše nabídky s životopisem zasílejte na emailovou adresu: mzdovy.ucetni@dd-jablonec.cz, popřípadě doručte osobně na adresu Domov důchodců Jablonecké Paseky, p. o., Vítězslava Nezvala 87/14, 466 02 Jablonec nad Nisou 2. Pracoviště: Domov důchodců jablonecké paseky, příspěvková organizace, Vítězslava Nezvala, č.p. 87, 466 02 Jablonec nad Nisou 2. Informace: Pavlína Stolínová, +420 778 538 290.

Gólová paráda Sarra z Rennes v utkání proti Jablonci.

Pech! Jablonec při premiéře v Evropské lize padl gólem z penalty v nastavení

Zápasy s Vrchlabím mají svůj zvláštní náboj a ne jinak to bylo tentokrát.
15

Na největší atletické akci nebudou domácí chybět

Jablonec nad Nisou – Největší letošní atletickou akcí bude víkendové Mistrovství České republiky žáků a žákyň, které se koná v Jablonci na stadionu Střelnice. Závodů se zúčastní skoro 600 mládežníků ze 120 oddílů České republiky. V kategorii žáků je na programu 17 disciplín a žákyně absolvují 15 disciplín.