Desná – Višňová 7:0 (3:0)

Domácí fotbalisté zahájili utkání ve velkém stylu a již v 5. minutě otevřel po akci Vokála se Šulcem skóre Jech. Poté se hrál vyrovnaný zápas a od 20. do 30. minuty měli více ze hry hosté, ale tuto převahu domácí zvrátili druhou brankou, kterou dal Zelinka. Ve 37. minutě zvyšoval Vokál na 3:0 angličanem po rychlé akci a přihrávce Šulce. Ve druhém poločase se hrálo pouze na jednu branku. Na 4:0 zvyšoval v 55. minutě Jech, když překvapil brankáře z úhlu, v 63. zvyšoval Bílek z trestného kopu z dvaatřiceti metrů. V 80. minutě Vokál po přihrávce Jecha zvyšoval už na šest nula a v 88. pečetil výsledek Hlava po centru Jecha.
Branky: Vokál 2, Jech 2, Zelinka, Bílek, Hlava. Rozhodčí: Milner. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 (71. Jákl). Diváků: 200. Desná: Nežádal – Honzák (75. Hlava), Př. Kořínek ((88. J. Kořínek), Štěpánek, Pipek – Šulc, Bílek (73. Kopal), Kameník, Zelinka – Vokál, Jech.

Železný Brod A – Nová Ves 8:1 (3:0).

Do Brodu přijel slaboučký soupeř, který bojoval jen do druhé branky. „Byl to slaboučký soupeř, úrovně tak I. B třídy. Nová Ves byla odevzdaná a po druhé brance nekladla prakticky žádný odpor,“ řekl po utkání trenér Železného Brodu Josef Makula.
Branky: Havrda 2, Burkoň 2, Makula 3, Novotný. Rozhodčí: Ditrt. ŽK: 1:1. Diváků: 150. Ž. Brod: Kopal – Kuhn (70. Ji. Linka), Janatka, Šilhán, Burkoň – Hartl, Makula, Novotný, Vaněk (70. Kameník) – Havrda, Červený (60. Ja. Linka).

Česká Lípa – Pěnčín A 1:1 (1:0)

Hosté měli v první půli šance, trefili tyčku, ale branku dali domácí z trestného kopu. „Ve druhé půli jsme byli malinko lepší a zaslouženě jsme vyrovnali. V závěru měli domácí dvě šance, ale tu poslední jsme měli my, ale neproměnili ji. Škoda. Vzhledem k šancím je remíza asi spravedlivá, ale v poli jsme byli lepší my,“ řekl po utkání trenér Pěnčína Pavel Šafář. Branky: Lajtner – Daníček. Rozhodčí: Mařík. ŽK: 1:1. Diváků: 40. Pěnčín: Dyml – Heindrich, L. Mrklas, Skuhravý, Bém – Záveský, J. Matějček (85. Lang), Král, Pavelka (55. Daníček) – J. Mrklas, P. Matějček (80. Kulhánek).