Kanonýři Železného Brodu a Desné v 19. kole excelovali

JABLONECKO - Poměrně úspěšné byly celky z Jablonecka v 19. kole Krajské soutěže. Desná doma přejela Višňovou a podobně smetl z pažitu Železný Brod libereckou Novou Ves. Zachraňující se Pěnčín získal další bod v České Lípě.

30.4.2007

Desenští hráči se radují poté, co Karel Vokál (zády) vstřelil třetí gól Desné. Gratulace přijímá od Jardy Bílka a Tomáše Kameníka (č.4)Foto: Antonín Bělonožník

Desná – Višňová 7:0 (3:0)

Domácí fotbalisté zahájili utkání ve velkém stylu a již v 5. minutě otevřel po akci Vokála se Šulcem skóre Jech. Poté se hrál vyrovnaný zápas a od 20. do 30. minuty měli více ze hry hosté, ale tuto převahu domácí zvrátili druhou brankou, kterou dal Zelinka. Ve 37. minutě zvyšoval Vokál na 3:0 angličanem po rychlé akci a přihrávce Šulce. Ve druhém poločase se hrálo pouze na jednu branku. Na 4:0 zvyšoval v 55. minutě Jech, když překvapil brankáře z úhlu, v 63. zvyšoval Bílek z trestného kopu z dvaatřiceti metrů. V 80. minutě Vokál po přihrávce Jecha zvyšoval už na šest nula a v 88. pečetil výsledek Hlava po centru Jecha.
Branky: Vokál 2, Jech 2, Zelinka, Bílek, Hlava. Rozhodčí: Milner. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 (71. Jákl). Diváků: 200. Desná: Nežádal – Honzák (75. Hlava), Př. Kořínek ((88. J. Kořínek), Štěpánek, Pipek – Šulc, Bílek (73. Kopal), Kameník, Zelinka – Vokál, Jech.

Železný Brod A – Nová Ves 8:1 (3:0).

Do Brodu přijel slaboučký soupeř, který bojoval jen do druhé branky. „Byl to slaboučký soupeř, úrovně tak I. B třídy. Nová Ves byla odevzdaná a po druhé brance nekladla prakticky žádný odpor,“ řekl po utkání trenér Železného Brodu Josef Makula.
Branky: Havrda 2, Burkoň 2, Makula 3, Novotný. Rozhodčí: Ditrt. ŽK: 1:1. Diváků: 150. Ž. Brod: Kopal – Kuhn (70. Ji. Linka), Janatka, Šilhán, Burkoň – Hartl, Makula, Novotný, Vaněk (70. Kameník) – Havrda, Červený (60. Ja. Linka).

Česká Lípa – Pěnčín A 1:1 (1:0)

Hosté měli v první půli šance, trefili tyčku, ale branku dali domácí z trestného kopu. „Ve druhé půli jsme byli malinko lepší a zaslouženě jsme vyrovnali. V závěru měli domácí dvě šance, ale tu poslední jsme měli my, ale neproměnili ji. Škoda. Vzhledem k šancím je remíza asi spravedlivá, ale v poli jsme byli lepší my,“ řekl po utkání trenér Pěnčína Pavel Šafář. Branky: Lajtner – Daníček. Rozhodčí: Mařík. ŽK: 1:1. Diváků: 40. Pěnčín: Dyml – Heindrich, L. Mrklas, Skuhravý, Bém – Záveský, J. Matějček (85. Lang), Král, Pavelka (55. Daníček) – J. Mrklas, P. Matějček (80. Kulhánek).

30.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení 20 000 Kč Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená Obsluha obráběcích strojů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Obsluha obráběcích strojů. Pracoviště: Teneo 3000 s.r.o., Hlavní, č.p. 986, 468 51 Smržovka. Informace: Malý, +420 776 227 545. Výroba - Výroba Obsluha strojů 18 500 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Obsluha autoklávu - pracovní poměr na dobu 90 dnů. Hlásit se telefonicky.. Pracoviště: Mk agency s.r.o. - cikautxo cz s.r.o., Letní, č.p. 3867, 468 01 Jablonec nad Nisou 8. Informace: Mykola Kostan, +420 608 885 206. Obchod - Obchod Obsluha čerpacích stanic a mycích linek 18 000 Kč Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků Obsluha čerpací stanice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OBSLUHA ČERPACÍ STANICE, Kontakt emailem nebo telefonicky.. Pracoviště: Euro car vik, s.r.o., 468 71 Lučany nad Nisou. Informace: Lucie Lange, +420 602 162 942. Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 25 000 Kč Mechanici a opraváři osobních automobilů automechanik - diagnostika, mechanické práce. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Automechanik - diagnostika, mechanické práce, Do nově otevřeného autoservisu přijmeme automechanika. Požadujeme zkušenost s PC diagnostikou, schopnost samostatného vyhledávání a odstraňování závad, obecnou orientaci v elektronických systémech vozidel., Nabízíme moderní, čisté a bezpečné pracovní prostředí a příjemný pracovní kolektiv. , Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování 100Kč/den, , Hlásit se osobně v místě provozovny, telefonicky (tel - 728 707 707) - volat po-pá, 8-17hod nebo e-mailem: hlousek@turbosport.cz. Pracoviště: Ondřej hloušek - provozovna, Belgická, č.p. 5344, 466 05 Jablonec nad Nisou 5. Informace: Ondřej Hloušek, +420 728 707 707.

Výsledek 7:1 svítil na ukazateli, když rozhodčí ukončil zápas mezi áčkem Mšena a týmem Slatiňan. Domácí to měli tentokrát pod kontrolou.
6

Na hřišti soupeře ztratilo hamrovské béčko poprvé v podzimní sezóně body.
7

-

ANKETA: Kteří fotbalisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na fotbalového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

-

Sestava si sedla, okomentoval zápas Jablonce s Příbramí Jaroslav Hrabák

Jablonec – O Příbrami se hodně mluví, hodně se o ní píše a právem. Nováček trenéra Csaplára je oživením ligy a hlavně, udivoval ofenzivním fotbalem. Určitý zlom nastal, když si pražská Slávie stáhla sprintera, střelce a nahrávače Matouška a další krutá rána přišla, když si zkušený Slepička zlomil kotník. Navíc Severočechy asi fotbalová Příbram „nemusí“, Liberec u Litavky dal domácím tři góly a teď Jablonec dokonce šest!

Odstraňování chyb mě posouvá kupředu, říká biatlonová naděje Michal Krčmář

Liberecký kraj /ROZHOVOR/ – Sedmadvacetiletý Michal Krčmář se v biatlonovém prostředí pohybuje od deseti let. Sportovec závodící za klub SKP Kornspitz Jablonec se aktuálně připravuje a hlavně těší na novou sezónu.