Nováček soutěže si v úvodu sezony vede velmi dobře a na své konto si připsal další tři body. Vítězství týmu, který vede Dalibor Motejlek, se však nerodilo lehce a o výhře Lučan rozhodla chytrá střela Vlasty Maňáka ze 71. minuty.
Prvních dvacet minut se oba soupeři oťukávali. „Přirovnal bych to k šachové partii,“ řekl ohledně opatrného začátku předseda oddílu Olda Churý. Poté se více osmělili domácí a první velkou šanci měl po přihrávce Hradeckého Dočekal, ale pálil nad. Mladíci v dresu hostů se do první šance dostali vzápětí, ale Kotyk výborným zákrokem svůj tým podržel. Po změně stran se domácí přeci jen více osmělili a vytvořili si mírnou převahu, ze které vytěžili branku, když zcela volný Maňák na pravé straně zaregistroval špatné postavení hostujícího brankáře, který na jeho střelu nedosáhl a míč skončil za jeho zády. Poté se domácí trošku stáhli, pozorně bránili a hosty prakticky do šance napustili. Naopak sami mohli svůj hubený náskok zvýšit, ale nejprve se střelecky neprosadil Hradecký, vzápětí střídající Šindelář místo přihrávky na volného Bělohlávka volil střelu, kterou dokonale provětral rukavice hostujícího brankáře. V závěru pak zahodil největší šanci Dočekal, který po přihrávce Hradeckého netrefil prázdnou branku Lomnice.
Branky: 71. Maňák. Rozhodčí: Řeháček. ŽK: 1:2. Diváků: 153.
Lučany: Kotyk – Cicvárek, Šich, Vokuš, Hanus (75. Šindelář) – Maňák, M. Dítě, Svoboda, Bělonožník – Dočekal (89. Hrabánek), Hradecký.