Po změně stran se obraz hry diametrálně změnil a svěřenci trenéra Michala Klacka zápas neuvěřitelným způsobem otočili a vyhráli 5:4. Domácí šli v 5. minutě do vedení. Hosté vyrovnali po trestném kopu, ale Ruprechtičtí aktivní hrou přidali druhý gól, když Negru přeloboval brankáře a Škoda dorazil odražený míč po rohovém kopu. V závěru Kusebauch využil sólo. Zdálo se být rozhodnuto, jenže II. půle zastihla Ruprechtice v útlumu. V poločase musel střídat Antoš, čímž se rozpadla celá ofenziva. Po rohu jejich špatnou obrannou činnost trestal ze vzduchu Vejprava hlavou. Následně byl vyloučen Bernášek a v deseti se domácí dostali do křeče. Hosté v přesilovce útočili a snadno soupeře přehrávali. Dvakrát se v početní převaze prosadil po centrech Knappe a v nastaveném čase přišel direkt Vrabce. Branky: 5. Antoš, 19. Negru, 23. Škoda, 42. Kusebauch - 75. a 85. Knappe, 15. Škvor, 60. Vejprava, 90. Vrabec. Rozhodčí: Hurťák, ŽK: 0:3, ČK: 69. Bernášek (R). Diváků: 50. Mšeno: Trytko – Hýř, Škvor, Vejprava, Ryšavý (70. Knappe) – Čech, Vrabec, Zámečník, Matoušek – O. Lietava (46. J. Lietava), Petr.