Do Zásady zavítal ambiciózní Nový Oldřichov, který v minulém kole okusil první porážku v soutěži, a protože se také domácí sešli téměř kompletní bylo k vidění pohledné utkání. Po úvodním vzájemném oťukávání šli domácí do vedení ve 23. minutě, kdy po faulu na Šíra neomylně přes zeď zamířil Čech. Ve 40. minutě prudký centr usměrnil za Kopalova zády nešťastně jeho spoluhráč Gottwald. Přestože domácímu brankáři clonili dva hráči v ofsajdové pozici, což signalizoval i asistent, hlavní arbitr Dytrt po několikaminutové diskusi branku uznal. Ve 43. minutě domácí rozehrávali přímý kop. Centr Gottwald našel u vzdálenější tyče, nejzkušenějšího hráče Zásady Tondu Rožně, který nekompromisně zavěsil. Ve druhé půli oba týmy pokračovaly v kvalitním výkonu a diváci viděli řadu šancí, ale díky kvalitním gólmanům se již skóre nezměnilo. Domácím zachránil výhru v 63. minutě čarující Kopal, který reflexivně vyrazil střelu z bezprostřední blízkosti. Branky: 23. Čech, 43. Rožeň – 40. vlastní Gottwald. Rozhodčí: Dytrt. ŽK: 5:4. ČK: 1:1. Diváků: 90. Zásada: Kopal – Krejčík, Jelínek, Rožeň, Kubát – Ráliš, Pavlata, Šír, Gottwald – Bělina (87. Kalous), Čech.