Zásada A deklasovala Frýdlant vysoko pět nula

ZÁSADA - Fotbalisté Zásady porazili Frýdlant vysoko 5:0 (1:0), když o výrazném vítězství ve 24. kole I. A třídy rozhodli v posledních osmi minutách zápasu.

4.6.2007

Zásada doma porazila Frýdlant vysoko 5:0. Na snímku domácí záložník Feri, který se mezi střelce nezapsal. Foto: DENÍK/Antonín Bělonožník

Domácí hráli trpělivě, vycházeli z pozorné obrany a v úvodu měli drtivý tlak, ale do vyložených šancí se nedostali. Vedoucí branku utkání vsítil ve 27. minutě Čech. Hosté mohli vyrovnat ve 46. minutě, kdy Kopal fauloval v šestnáctce, ale nařízený pokutový kop sám provinilec bravurně zlikvidoval. Poté měli domácí velkou převahu, několikrát orazítkovali tyč a břevno, ale branky začali dávat až v závěru utkání a kanonádu odstartoval Čech, který proměnil pokutový kop. V 83. minutě zvyšoval na 3:0 Kocúr a vzápětí dal čtvrtý gól hostů Gottwald. Výsledek pečetil tři minuty před koncem Bělina.
Branky: 27. a 82. Čech (1x PK), 83. Kocúr, 85. Gottwald, 87. Bělina. Rozhodčí: Bím. ŽK: 5:2. Diváků: 40. Zásada: Kopal – Šíma (46. Kubát), Pavlata, Rožeň, Krejčík – Ráliš (15. Jelínek), Gottwald, Čech, Feri (80. Fráňa) – Kocúr, Bělina.

4.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Ostatní služby 22 000 Kč Pracovníci heren (kromě krupiérů) Obsluha casina. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Obsluha casina - kontakt telefonicky, nebo emailem v době od 8.00 - 19.00 hod.. Pracoviště: Power, a.s. - casino power, Dolní náměstí, č.p. 642, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: Richard Chlad, . Výroba - Výroba Obsluha strojů 16 000 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 21600 kč. Volných pracovních míst: 35. Poznámka: Hlásit se na e-mail: zrouckova@edymax.com. Pracoviště: Edymax se - cikautxo cz s. r. o., Letní, č.p. 3867, 468 01 Jablonec nad Nisou 8. Informace: Zdeňka Roučková, +420 774 000 631. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Lektoři dalšího vzdělávání 12 000 Kč Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách LEKTOR/KA JAZYKŮ. Požadované vzdělání: bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Akutně hledáme lektora/ku na AJ, NJ pro firemní klientelu skupinky 1-3 lidi. Prosím napište na svtconsulting@svtconsulting.cz nebo zavolejte na 777 272 500, děkuji. L. Machálka.. Pracoviště: Svt consulting s. r. o.-021 jablonec nad nisou, 468 03 Rádlo. Informace: Lubomír Machálka, +420 777 272 500. Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Dokončovací a kontrola plastových výrobků. Práce na 3 měsíce. Praxe není nutná., Hlásit se osobně - Třída 1. máje 97/25 nebo e-mailem: sorbanna@email.cz. Pracoviště: Justone s.r.o. - megatech industries jablonec s.r.o., Na Hutích, č.p. 1972, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: Nataliia Danylych, +420 606 607 688.

Vítězná penalta. Gólman Hrubý na střelu Ben Arfy nedosáhl.

Bolí to, hlesl jablonecký smolař Holeš. Je to hořká pilulka, přiznal Rada

Gólová paráda Sarra z Rennes v utkání proti Jablonci.

Pech! Jablonec při premiéře v Evropské lize padl gólem z penalty v nastavení

Jablonec doma smázl Plzeň, mistrovi nasázel tři góly

Jablonec n. N. – To byla jízda. Fotbalisté Jablonce si v dohrávaném šlágru 9. kola FORTUNA:LIGY vyšlápli na úřadujícího mistra. Severočeši doma převálcovali Plzeň 3:0 a v lize ji pokořili teprve podruhé za posledních devět let. Dvěma góly se o výhru zasloužil Michal Trávník, třetí branku přidal Jan Chramosta.

-

Brokeš se vrátil mezi Vlky. Z Trutnova se třemi body

S Hrstkou v brance nastoupili Vlci k dalšímu utkání II. hokejové ligy na ledě Trutnova. Ten vůbec nepatří mezi lehké soupeře, Hostující celek si ale od počátku udržoval mírnou herní převahu, kterou se mu podařilo vyjádřit vedoucí brankou Nevyhoštěného v patnácté minutě.

-

V Rennes mile překvapili, teď si musí poradit s Plzní, komentuje fotbal Hrabák

Jablonec nad Nisou – Jarní jablonecká fotbalová euforie dospěla k prvnímu evropskému vyvrcholení: úvodní zápas skupiny evropské ligy, kam se jablonecký tým poprvé v historii probojoval. Momentálně přední tým ligy mistrů světa, bretaňský Rennes, měl být prubířským kamenem sportovní úrovně Radova týmu.