Radčice – Josefův Důl 3:0 (0:0).
Podle postavení v tabulce měli být favority hosté, ale opak byl pravdou. Domácí byli po celý zápas lepší, vytvářeli si gólové šance, které proměnili a vyhráli.

Branky: 62. (PK) a 79. Koňák, 82. Srbek. Rozhodčí: Fridrich. Hráno bez karet. Diváků: 30. Radčice: Řehák - Zikmund (60. Jakubička), Bujárek, Kozlovský, Plhal - Paldus (80. Havlíček), Vágner, Srbek, Hádek - Koňák, Daníček. Josefův Důl: Német - Kremláček (84. Boznica), Rabčan, Augsten, Moudrý - Čvirk, Bělohradský, Jurák, Efenberk, - Oberhofner, Procházka (75. Rezler).

Roma – Malá Skála B 4:2 (1:1).
Po vyrovnané první půli dal ve 46. minutě Čonka vedoucí gól Romy a od té doby byli domácí jasně lepší a některé šance proměnili, a to ještě Křepela nedal penaltu.

Branky: 60. a 88. Křepela, 45. Gábor, 46. Čonka – 31. Mrkvička, 74. (PK). Volek. Rozhodčí: Albl. ŽK: 3:0. Diváků: 40. Roma: Mika – Bandy (33. Dunka), Baranyai, P. Bílý, Gábor – Čárny, Křepela, Sivak, T. Bílý – Čonka, Červeňák. Malá Skála B: Kovařík – Houfek, Vepřek (46. Svoboda), Dohelský (68. Havelka), Šťastný – Vrbata, Kurfiřt (66. Havrda), Rulec, Kopecký – Volek, Mrkvička.

Albrechtice – Kokonín B 2:5 (1:2).
Ani tentokrát se domácím nepodařilo zvítězit. V prvních pětačtyřiceti minutách byli lepší, ale ve vedení byli hosté. Albrechtice po změně stran srovnaly, nastřelily tyč. Avšak kolaps v závěru znamenal vysokou prohru.

Branky: 17. L. Koldovský, 57. Kulhánek – 40., 86. a 89. Štryncl, 34. M. Šilhán, 87. Winkler. Rozhodčí: Neumann. Hráno bez karet. Diváků: 30. Albrechtice/Jiřetín: Babka – Hruboš, Bím, Bukvic, Krůpa – Bártl, Kulhánek, L. Koldovský, Sedlák (46. Neuděra) – Plešinger, Volanský (65. Jirsák, 67. V. Koldovský). Kokonín B: Lhota – Beníšek, Holler, Berndt (67. A. Paldus)), J. Šilhán (72. Duštíra) – M. Šilhán, Čermák (56. Firman), Toriška, Winkler – Štryncl, Růžička.

Hodkovice B – Jenišovice B 1:0 (1:0).
Vyrovnané utkání s řadou nevyužitých šancí rozhodl střelou Šimek.

Branka: 35. Šimek. Rozhodčí: Novák. ŽK: 3:3. Diváků: 30. Hodkovice B: Studený – Soukup (86. Kovář), Bouška, Škoda, Pavelka – Dostrašil (75. Kyksa), Pánek, Petra, Havel – Šimek, Mlčoch. Jenišovice B: Sucharda – Rosenbaum (46. Strnad), Schmidt, Vodháněl, Randák – Hanuš (46. Kazda), Prkno, Dlouhý, Kalousek – Imlauf (82. Aron), Mrkáček.

Plavy B – Jistebsko 12:0 (6:0).
Na mokrém terénu byli domácí jasně lepší. Mezi střelce se kuriózním gólem zapsal i plavský brankář, který vykopl míč přes celé hřiště a po odrazu na mokrém terénu míč přeskočil brankáře hostí.

Branky: 5., 33. a 44. O. Konopásek, 23.,53. a 72. Král, 17. a 81. Jandura, 12. Tomíček, 60. Vondra, 69. Hlaváček, 77. Škaloud. Rozhodčí: Bukvic. Hráno bez karet. Diváků: 60. Plavy B: Škaloud – Škoda, Jirouš, Fojtík, Jelínek – J. Konopásek (46. Vondra), Tomíček (57. Šafka), Král, Balatka – O. Konopásek (46. Hlaváček), Jandura. Jistebsko: Podzimek (46. Preissler) – Dítě, Marinč, Vosáhlo, Havlíček – Pešta (46. Hnídek), Sedlák, Doubrava, Hynek – Vrabec, Bušák.