Ve zbývajících zápasech bohatých na branky zvítězily vždy domácí týmy, Janov, Smržovka i pěnčínská rezerva.
Zápasy Velké Hamry B – Rychnov, Tanvald – Kokonín A a Harrachov – Lučany B byly pro nezpůsobilý terén odloženy. Okresní soutěž má výkop až příští víkend, ale Camel si Kokonínem B předehrál poslední kolo letošního ročníku a hosté byli šťastnější.

Okresní přebor Autoškola Čičmanec:

Viktorie Janov – Slavoj Kořenov 3:0 (0:0).
Ve vyrovnaném střetnutí byli v prvním poločase hosté lepším celkem, ale z územní převahy nic nevytěžili. K úspěchu janovských pomohla hra rukou ve vápně hostujícího obránce a následné proměnění penalty Nitschem. Ten po několika minutách připojil i druhý gól ze hry a hattrick završil dalším pokutovým kopem po faulu rozhádané obrany Kořenovských.

Branky: 60. (PK), 72. a 85. (PK) Nitsche. Rozhodčí: Fridrich. ŽK: 0:3. Diváků: 60. Janov: Ducháček – Puchrik, Dejmek, Huk, R. Martínek (46. Rájek) – Pilz, Svoboda, Zima (65. Dubravka), Nitsche – Hrabánek, Kovalda (9. Zange). Kořenov: Smrčka – Doležal (80. Říha), Věneček, Žilla, Kovačík – Ježek (82. Posejpal), Malec, Břicháček, Habr – Lacina, Kohút.

FC Pěnčín B – Jiskra Josefův Důl 5:2 (1:1).
Pokud Josefodolští fyzicky stačili, byl zápas vyrovnaný a nejen to, hosté dvakrát o branku vedli. Po vyrovnání na 2:2 se začala karta obracet a domácí si třemi góly v řadě vybojovali zasloužené vítězství. Hattrickem k tomu pomohl i střelecky disponovaný Elgheriani, kterému úspěšně sekundoval Pleštil.

Branky: 52., 68. a 85. Elgheriani, 27. a 55. Pleštil – 20. Jurák, 47. Böhm. Rozhodčí: Brožek. Diváků: 50. Pěnčín B: Matějček – Oleníček, Jiskra, Mastník, Dvořák – Fišera (66. Šupík), Bukvic, Kartouz, Beránek (46. Bugár) – Zajíc (46. Elgheriani), Pleštil. Josefův Důl: Német – Řeháček, Volek, Bártl, Pracný – Čvirk, Bělohradský, Jurák, Böhm – Oberhofner (77. Augsten), Mucha.

Spartak Smržovka – Sokol Rádlo 5:2 (2:2).
Domácí se dlouho probouzeli ze zimního spánku, a tak hosté trestali. Do půlhodiny vedli 2:0. Proměněnou penaltou se domácí před závěrem poločasu dostali do hry a před odchodem do kabin se jim podařilo srovnat. Krátce po hvizdu do druhé půle se jim podařilo skórovat potřetí, a pak již byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.

Branky: 61. a 65. Hrabánek, 40. (PK) Štěpánek, 42. J. Kedroň, 47. Jelínek – 5. Vokatý, 30. Hejný. Rozhodčí: Vasko. ŽK: 3:0. Diváků: 120. Smržovka: Špírek – Bartkovský (46. Rydval), Z. Picka, Štěpař, J. Kedroň – Červenka, J. Picka (75. Kučera), Štěpánek, P. Picka – Jelínek (61. Patrman), Hrabánek. Rádlo: Saček – Lána, Leitgeb (77. Helm), Rákay, Hejný – Lednický, J. Škoda, F. Škoda (46. Bráza), Pešek – Hruška, Vokatý (61. Ferenc).

FK Železný Brod B – SK Hodkovice 5:3 (2:2).
V utkání předních celků přeboru byla brodská rezerva lepší a zaslouženě zvítězila. Od počátku na soupeře zatlačila, ale do vedení šli po prvním kloudném útoku hosté. Když ve dvacáté minutě přidali druhý gól, nevypadalo to s domácími dobře.
Posila domácích Maryško z áčka se vyplatila, do konce první půle bylo jeho dvěma góly srovnáno. Po přestávce už Brodští byli jednoznačně lepším týmem, což potvrdil dvěma góly do té doby neviditelný Šefr.
Následné branky na obou stranách již nic na zasloužené výhře domácích neřešily, a ti se bodově dotáhli na čelo tabulky, kde jsou pouze o skóre za svým sobotním soupeřem.

Branky: 28. a 45. Maryško, 61. a 63. Šefr, 72. Linka – 8. Hradecký, 20. Hrubý, 64. Škopan. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:5. Diváků: 80. Železný Brod B: Kordík – Halama, Burkoň (46. Kovář), Mařík, Linka (81. Brožek) – Tunka, Maryško, Hadač, Podstavek (67. Ulrich) – Havrda, Šefr. Hodkovice: Kvapil - Řepka, Bouška, Vojtíšek, Cihlář - Charouz, Košek, Škeřík, Hradecky (61. Škopan) - Chlum, Hrubý.

Okresní soutěž III. třída:

Camel Jablonec – Sokol Kokonín B 2:3 (1:1).
V Břízkách na „umělce“ se hrál pohledný fotbal, ve kterém měli více ze hry domácí, leč výsledek je opačný. Camel měl řadu šancí, ale J. Véle a L. Počta je trestuhodně zahodili, přesto šli domácí do vedení. Hosté využívali rychlých brejků a do obrátky se jin podařilo srovnat. Podobný průběh měla i druhá půle, domácí zahazovali šance, ale kokonínská rezerva pět minut před koncem opět z brejku hlavou Palduse bodovala.

Branky: 15. Staněk, 79. L. Počta – 68. a 86. Paldus, 37. Štryncl. Rozhodčí: Barcuch. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Camel: P. Počta - T. Véle (70.Obšil), Mach, Dutka, Trojan – Špára (60. Kysel), Janků, L. Počta, Poláček - J. Véle, Staněk. Kokonín: Lhota – Beníšek, Urbánek, Duštíra (46. M. Šilhán), Gut (74. J. Šilhan) - Paldus, Čermák, Toriška, Winkler - Štryncl, Růžička (67.Berndt).