Cenné vítězství vybojoval jablonecký fotbalový dorost v přípravném zápase na pražském Strahově, kde se střetl s dorostenci pražské Sparty.

AC Sparta Praha – FK Baumit Jablonec 3:5 (3:3).
V utkání bohatém na branky se střelecky dařilo Daníčkovi, který byl autorem čistého hattricku již v první části hry.

V ní se skóre přelévalo na obě strany, hosté se ujali právě Daníčkem vedení po penaltě nařízené za faul. Mezi 17. a 21. minutou domácí otočili stav a ujali se vedení 2:1. Krátce po půlhodince hry dvakrát skóroval Daníček a otočil na 3:2 pro Baumit. Nejdříve ho vyzval ke střele centrem Hloušek a následně využil svého úniku k přehození brankáře.

Daníček mohl skórovat ještě dvakrát, ale domácí měli dobře postavené tyče branky.

Sparta gólem do šatny ještě stačila srovnat, ale jak se ukázalo v zápase naposledy. V prvních minutách druhé části se po rozích vždy hlavou trefili Kouřil a Pastor, čímž podpořili překvapivé, ale zasloužené vítězství dorostenců v jednom z posledních přípravných zápasů před nastávajícími boji v České lize.

Jablonečtí mladíci se v prvním kole střetnou ve středu 19. srpna v Břízkách s Českými Budějovicemi.

Sestava – I. poločas: Fendrich – Procházka, Kouřil, Klimenta, Paldus – Rudolf, Šilhán, Najman, Hloušek – Mádle, Daníček.
II. poločas: Fendrich (58. Vavřich) – Mádle, Kouřil, Klimenta (58. Balásek), Diviš – Rudolf, Šilhán (58. Mölzer), Pastor, Paldus – Tepshi, Daníček (58. Hloušek).