Rychnov – Zásada 4:2 (3:1)

V 7. minutě utekl po levé straně Janků, přihrávkou před bránu našel Kalinu a ten poslal domácí do vedení. Ve 26. minutě zvýšili domácí z penalty Jindrou na 2:0 a ve 36. si Jindra penaltu zopakoval a zvýšil na 3:0. O pět minut později dali o sobě vědět i hosté a Loukota snížil na poločasových 3:1.

Ilustrační foto
Albrechtice potřebují proměňovat šance

Po změně stran byli lepší hosté a vypracovali si několik dobrých šancí. V 72. minutě snížil zásadský Mrkvička a drama bylo na světě. Domácí mohli rozhodnout z několika šancí, ale ne a ne trefit branku. V 90. utekl domácí Šilhán a zvýšil na konečných 4:2 pro domácí. Rychnov tak vyhrál základní část okresního přeboru. Důležitý pro vývoj celé situace byl ještě zápas Malé Skály s béčkem Jenišovic. A ten, jak potvrdil sekretář fotbalového klubu Martin Vágner, si Rychnováci nenechali ujít.

FOTBAL - ilustrační foto.
Na debakl musí Pěnčín rychle zapomenout

„Měli jsme to v přímém přenosu, byli jsme se na zápas podívat. Poločas byl vyrovnaný, domácí měli tři pěkné šance, k naší radosti ale nedali. Pak tam byl sporný výrok sudího, když brankář Malé Skály zahrál mimo pokutové území jednoznačně rukou. Ale sudí to neviděl a ten mlaďas na čáře se to asi bál zvednout. To jsme vnímali jako nespravedlnost proti Jenišovicím. Takže následný vedoucí gól Jenišovic jsme vnímali jako satisfakci. A když ke konci zvýšili na rozdíl dvou branek, tak i přes tlak domácích jsme uvěřili, že zůstaneme první my.“ (Malá Skála – Jenišovice B 1:3).

Rychnov: Ducháček-Krejčík, Mrklas (46.Šilhán), Petr, Procházka M.,Kalina, Janků(67.Lána), Jindra, Viktora (40.Plaček), Procházka D., Kubát F.
Zásada: Růžička - Fišer, Lhota, Blažek, Pleštil, Beneš, Šimánek (59. Mrkvička), Salaba, Štryncl, Šupík, Loukota (Línek)
180 diváku