Jiskra Mšeno – N. Bor 0:1

Domácí divizní celek zatím řeší soupisku pro jarní část soutěže. „Nelíbí se mi to, ale zatím hráče nové nemáme. Stav je stále stejný. V hledáčku některé máme, jsou v jednání. Možná že to ale oni zkouší ještě někde jinde,“ uvedl k situaci v mšenském týmu Pepa Just.

NEMAJÍ ČAS TRÉNOVAT

Problém vidí v tom, že Mšeno, které hraje divizi a má ambice na horní příčky tabulky, chce trénovat naplno. Proto má také čtyři tréninky v týdnu a o víkendu zápasy. A to se může osloveným hráčů zdát hodně, i vzhledem k tomu, že musí plnit také svoje pracovní a jiné povinnosti. V divizi na ně čekají náročnější soupeři než v nižších soutěžích, ale někteří přesto zvolí raději krajský přebor.

BRZY UŽ MUSÍ BÝT JASNO

„Moc se jim do toho s námi asi nechce. Ještě máme asi měsíc a týden, abychom soupisku doladili. S prvním mistrákem už ale musí být jasno. Zatím jsem z toho všeho kolem nějak rozčarovaný,“ dodal ke stavu hráčů a mužstva trenér Mšena.

Zápas s Novým Borem domácí prohráli. „Soupeř nebyl nijak kvalitní. Ale trenér měl k dispozici hodně hráčů a mohl střídat. Na to jsme my neměli. A podle toho to pak vypadá,“ konstatoval mšenský kouč. Na jeho mužstvo čekají další přípravná utkání. V některých z nich už bude trenér rád, když uvidí další posily. „Už s námi trénuje Luboš Hušek, který je po zranění achilovky. Ten by snad mohl už nastoupit, toho přemlouvám. Také se tréninku účastní Marek Kysela. Ten měl zranění hlavy. Není to jednoduché. Ale věřím, že se naše situace zlepší. Moc bych si to přál,“ zdůraznil kouč. Generálku před ostrými divizními boji obstará první březnovou sobotu souboj s Velkými Hamry. Za týden už začne jarní část Fortuna Divize C. Mšeno hraje 11. března od 14,30