Plavy B – Nová Ves 3:2 (0:1)

Domácí se posílili o Tomana a Černého a také vypomohli hráči ze sobotní lavičky Večerník, Lédl a Šimerda. První poločas začal studenou sprchou pro domácí, kdy už ve 2.minutě, po centru a dobrém zakončení Karaqiho, hned prohrávali a vypadalo to nevalně. Postupem času se ale Plavy oklepaly a začaly hru vyrovnávat a měly i superšanci Červinkou, který ale sólo na Trytka neproměnil.

Druhý poločas byl už překvapivě o něčem jiném. Plavy začaly hosty přehrávat, kupodivu měly více sil a lépe se pohybovaly. Nebezpečný byl hlavně Černý a Toman, kteří motali hlavu hostující, poněkud statické obraně. Po patnácti minutách vystřídal Jandura Červinku a hned prvním dotekem vyrovnal ne úplně jednoduchou dorážkou po nabídce od Černého. Tato branka nastartovala domácí ještě víc a bylo jich plné hřiště.

Jenže přišla chyba a penalta na Bílka. Sebevědomého Kocúra ale bravurně vychytal Šikola a nastartoval svůj nejlepší výkon v Plavech. Pochytal ještě další šance hostí a jistou rozehrávkou podpořil domácí obranu. Plavy chodily do otevřené obrany a to sedí Tomanovi, Bartošovi i Černému. Přicházely šance a dvě z mnoha využil Černý a bylo 3:1 a deset minut do konce. Hosté ještě zkorigovali na 2:3 v 90. minutě, ale víc už nestihli.

„Velmi překvapivá, ale o to sladší výhra. Výborný, bojovný výkon celého mužstva. Hvězda utkání v brance domácích „Šiki“ a taky Lukáš se dvěma góly a přihrávkou na třetí výborný výkon.

Rozhodčí: Klement, Rulec, Pokorný
ŽK: 5:2, ČK 0:0
Branky: Plavy: 60. Jandura, 71., 83. Černý – 2. Karagi, 89. Kocúr
Plavy: Šikola, Fojtík (46.Šimčík), Mekal, Tomíček, Večerník, Svačina, Lédl, Šimerda (55. Bartoš), Toman, Černý L., Červinka (59. Jandura)
Nová Ves: Tritko, Linka, J. Halama, Šilhán, Vávra, Kunyovski, Bílek, Kohout, Karagi, Kocúr, M. Halama, Vít, Peroutka, Heletey, Georgiev, L. Halama, Bednář