Domácí nastoupili excelentně a již ve dvacáté vteřině dali branku, ovšem z ofsajdu, takže neplatila. Hned vzápětí po pěkné akci Serbuse s Hnídkem dal Říha vedoucí gól a utlumil tlak Doks. Ve vyrovnaném prvním poločase se hrál kvalitní fotbal a největší šanci jeho průběhu měl Horna krátce před poločasem, ale hlavičkou mířil mimo.

Po změně stran domácí převzali otěže zápasu a ve 47. minutě Prousek vykopával z brankové čáry. Následně se na hostující branku valil útok za útokem, ale hamrovská obrana v čele s Blahnou odolávala, a tak paradoxem je, že vyrovnání přišlo vlastní brankou. Ta padla poněkud kuriózně, když Blahna vyrazil míč. Ovšem trefil nešťastně do hlavy Pešata, od kterého se míč odrazil do branky.

Domácí ještě více ožili, měli řadu šancí, ale gól nedali. Hosté z brejku mohli dát vítězný gól, ale Serbus sólo zakončil střelou vedle. V poslední minutě trefili domácí břevno a dorážku ze dvou metrů vychytal Blahna. „Pro nás je to zlatý bod. Doksy jsou zejména doma kvalitním soupeřem. Věřím, že odrazíme k lepším výkonům,“ řekl trenér Hamrů Vladimír Mařas.

Branky: 75. vlastní Pešat – 3. Říha. Rozhodčí: Mařík. ŽK: 1:5. Diváků: 150. Velké Hamry: Blahna – V. Prousek (57. Pešat) – L. Prousek, Horna – Průcha (74. Titlbach), Tomeš, Lejsek, Bursa – Říha – Hnídek, Serbus (90. D. Miček).