Poslední podzimní zápas krajského přeboru skončil pro hosty remízou. Doufali, že si od soupeře odvezou tři body. Na kontě jim přibyl alespoň jeden. „Do konce prvního poločasu jsme ještě po standardní situaci vyrovnali. A ten gól nás nastartoval. Druhou půli jsme začali aktivně. Měli jsme tři gólové šance, ale neproměnili jsme je. Až čtvrtou," uvedl k průběhu utkání na hřišti soupeře asistent trenéra Velkých Hamrů Rudolf Říha. Soupeři dali branku, když se Žitkovi, po pěkné kombinaci, podařilo balón uklidit do prázdné soupeřovy brány.

I přesto se ale Hamrovským nepodařilo odolat závěrečnému tlaku domácích. „Bylo to po sérii rohů. Po prvním situaci krásným zákrokem zachránil náš brankář Kobachidze. Z dalšího jsme ale inkasovali gól hlavou. A tím zápas skončil nerozhodně," okomentoval důležité okamžiky střetnutí Rudolf Říha.

Dodal také, že je remíza mrzí, protože, vzhledem k šancím, které měli, věřili, že v Hrádku zvítězí. Jinak ale byli hamrovští trenéři s předvedenou hrou svého týmu spokojení. Po posledním duelu jsou teď na čtvrtém místě tabulce krajského přeboru.

Kdyby vyhráli, přeskočili by v Hrádek a mohli se radovat ze třetí příčky. Teď přezimují na páté pozici.

Sestava Velkých Hamrů: Kobachidze, Mätzelt, Bistiak, Macháček, Šídlo, Hlubůček, Linka, Žilka (88. Dorničák), Mihálik, Paldus (Štětkář), Svoboda

Branky za hamrovský tým dali: 33. Macháček, 85. Žilka. ŽK: 1:4. bez červených karet. Rozhodčí: Bahník. Diváků: 132.