Další utkání krajského přeboru sehráli fotbalisté Hamrů s Jiskrou Višňová.

13.6.2018

Ilustrační fotoFoto: Archiv Deníku

Velké Hamry – Višňová 3:1 (1:0)

„Všichni hráči věděli, o co nám v tomto zápasu jde a neponechali nic náhodě. Už od prvních minut jsme si vytvořili téměř drtivou převahu se spoustou šancí. První gól vstřelil po centru Rudolfa hlavou Šidlo. Do kabin se šlo za stavu 1:0 pro nás,“ popsal úvod duelu vedoucí hamrovského týmu Rudolf Říha.

Hned zkraje druhého poločasu navýšil vedení domácích Hlubuček střelou z malého vápna. V 80. minutě přišla nejhezčí chvíle zápasu, kdy Barcuchova střela skončila za zády brankáře po odrazu od břevna. V poslední minutě se podařilo hostům zkorigovat výsledek přízemní střelou k tyči, na kterou neměl Kobachidze nárok.

„V utkání jsme po celých devadesát minut kontrolovali hru a v klidu si dokráčeli pro výhru, která znamená vítězství v krajském přeboru,“ zdůraznil Rudolf Říha.

Branky: 20. Šidlo, 48. Hlubuček, 80. Barcuch
Sestava: Kobachidze, Barcuch, Macháček, Šidlo, Dorničák (76. Bistiak), Kováčik, Šedý (62. Vencbauer), Linka, Soukup (62. Vitkovič), Rudolf, Hlubuček

13.6.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 110 Kč

Číšníci a servírky Číšník, servírka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 110 kč, mzda max. 110 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Číšník/servírka v kebabu a restauraci-náplň práce: roznášení připravených jídel po restauraci, práce za barem, občasná výpomoc při výrobě salátů a tortil. Požadavky: vyučení nebo praxe alespoň rok v potravinářském provozu,aktuální zdravotní průkaz, komunikativnost,obratnost, spolehlivost,bez drogové historie. Podmínkou k osobnímu pohovoru je zaslání ŽIVOTOPISU předem!!!. Pracoviště: Dogan dilek, Mírové náměstí, č.p. 4712, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: Dogan Dilek, +420 775 599 123.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Ostatní odborní pracovníci ve 17 410 Kč

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce vedoucí přímé péče pro Domov pro seniory. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17410 kč, mzda max. 25230 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, - Vzdělání - středoškolské vzdělání, vyšší odborné nebo VŠ se zaměřením na sociální práci, Praxe v oblasti sociálních služeb (pobytová, terénní, pečovatelská), Zkušenosti s vedením týmu přímé péče, Manažerské dovednosti - komunikace, plánování, organizování, kontrola atd., Pozitivní a aktivní přístup, schopnost práce v týmu i samostatně,, Psychická odolnost, Znalost příslušné legislativy, , Hlavní náplň práce:, - Zodpovědnost za chod Domova pro seniory (přímé vedení pracovníků v sociálních službách a pracovníků úklidu), Dohlížení na kvalitu poskytované sociálníslužby, Organizační zajištění služby, sestavování plánů služeb (znalost IS CYGNUS výhodou),, Přímá péče s uživateli služby, Spolupráce s ostatními úseky DD, Práce na vytváření Standardů kvality v sociálních službách, Tvorba a zavádění systému kvality v DS, , Nabízíme:, - práci na HPP (platové ohodnocení 9. platová třída dle započitatelné praxe 17 410,- - 25 230,-, po zapracování další platové složky - příplatek za vedení a osobní ohodnocení), , pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou,, 1 směnný provoz, , Nástup možný ihned nebo dle dohody., Vaše nabídky s životopisem zasílejte na emailovou adresu: mzdovy.ucetni@dd-jablonec.cz, popřípadě doručte osobně na adresu Domov důchodců Jablonecké Paseky, p. o., Vítězslava Nezvala 87/14, 466 02 Jablonec nad Nisou 2. Pracoviště: Domov důchodců jablonecké paseky, příspěvková organizace, Vítězslava Nezvala, č.p. 87, 466 02 Jablonec nad Nisou 2. Informace: Pavlína Stolínová, +420 778 538 290.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 21 000 Kč

Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRODAVAČ/KA, Prodej šperků z drahých kovů a hodinářského zboží, práce na PC, Hlásit se na e-mail: halova@egohb.cz. Pracoviště: Ego fashion, s.r.o. - pracoviště, Želivského, č.p. 5050, 466 05 Jablonec nad Nisou 5. Informace: Kamila Hálová, +420 725 319 794.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 17 500 Kč

Přepážkoví pracovníci na poštách Pracovník přepážky - pošta Jablonec nad Nisou 4. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17500 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Česká pošta, s.p. - jablonec nad nisou, liberecká 32/2, 46600 jablonec nad nisou, Liberecká, č.p. 32, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: , .

Zápas 4. kola první fotbalové ligy mezi týmy FK Jablonec a MFK Karviná se odehrál 11. srpna na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou. Na snímku je radost hráčů Jablonce, zleva Tomáš Holeš, Michal Trávník a Vladimir Jovović.

Hit v Edenu. Obere Jablonec Slavii o první body? Liberec hostí Bohemku

Kvalifikační utkání o postup na volejbalové mistrovství Evropy 2019 žen mezi reprezentačním výběrem České republiky a Švédska se odehrálo 15. srpna v Jablonci nad Nisou. Na snímku vpravo je Veronika Strušková.
9

Jablonec opět vyhrál na Slavii. "Čelem se postavíme každému," říká trenér Rada

Jablonec n. N. - Jablonec to na Slavii umí. Na jaře jí dal v Edenu tři góly, v sobotním hitu 5. kola FORTUNA:LIGY vyhrál po trefách Doležala a Holeše 2:0. Parta kolem trenéra Petra Rady neprohrála se "sešívanými" už jedenáct zápasů a zdá se, že po matném rozjezdu nabírá formu.