Hamry svého soupeře tlačily a vytvářely si hodně šancí. Během prvního poločasu dokonce i zazvonilo břevno za brankářem Košťálova. Navíc míč jednou skončil díky Hornovi v síti, ale sudí jeho trefu pro ofsajd neuznali. Když ani domácí Košťálov svou šanci neproměnil, skončil poločas bez branek.

I ve druhém dějství měli hosté více míc na kopačkách a snažili se tlačit do útoku. Pak ale přišla studená sprcha v podobě vedoucí branky Košťálova. V 57. minutě mířil přesně Zboroň.

Hamry však nesložily zbraně ještě více se snažily o vyrovnání. Spousta centrů létala do vápna domácích, ale ani jeden z nich nenašel šťastného střelce. Velkou šanci měl opět Horna, ale jeho hlavičkový pokus mířil těsně vedle.

Podobně si vedl v zakončení také Pešat, který hlavou mířil z blízkosti nad branku. Definitivní tečku za utkáním udělal v 90. minutě střídající Sádek, který poslal odražený míč do sítě po rohovém kopu. Velké Hamry tak mají náskok na druhém místě už jen jeden bod.

Košťálov – Velké Hamry 2:0 (0:0). Branky: 57. Zboroň, 90. Sádek. Rozhodčí: Karel, ŽK: 4:2. Diváků: 100. V. Hamry: Miček D. – Jiříkovský (75. Prousek Vl.), Zajíček, Prousek L., Horna – Urbanec, Szirti (81. Průcha), Tomeš, Kobr – Mihálik, Pešat (85. Kavan D.).