Po třech odehraných zápasech v I. A třídě sáhl trenér Mařas do herního systému a tentokrát rozestavil hráče v systému 3 – 4 – 1 – 2. Oba celky spolu sousedí v tabulce a úvod zápasu patřil Stráži, což dokazuje vedoucí branka hostů, kterou v 6. minutě vstřelil Horáček. Vedoucí branka hostů byla překvapením pro všechny, ale Hamry se nevzdaly a zařídily rychlou odpověď ve 12. minutě, kdy se parádní ranou z velké dálky prezentoval Pešat a strážský gólman Schöler neměl šanci míč lapit – 1:1.

Jak informují klubové stránky velkých Hamrů, po vyrovnání se rozestavení vrátilo do původního modelu na čtyři obránce. Hrálo se vyrovnaně na obou stranách a Hamry mohly jít do vedení ve 42. minutě. Jenže gól po standardní situaci neplatil pro sporný ofsajd.

Deset minut po změně stran se hamrovské obecenstvo rozčilovalo podruhé, když nebyl znovu uznaný gól pro ofsajd. Hamry hrály ve druhém dějství více na polovině soupeře a dostávaly Stráž pod tlak. Rozhodnutí mohlo přijít v 80. minutě, kdy byl ve vápně faulován stoper Hamrů Průcha a rozhodčí nařídil penaltu. K její exekuci se postavil Prousek L., ale nabídnutou šanci neproměnil ve vítěznou branku. Utkání tak skončilo remízou 1:1 a oba celky se musely spokojit s bodem. Nadále tak Hamry zůstávají na 7. místě v tabulce.

V. Hamry – Stráž n. N. 1:1 (1:1)
Branky: 12. Pešat – 6. Horáček. Rozhodčí: Vokřínek, ŽK: 2:2. Diváků: 150. V. Hamry: Miček D. – Průcha, Prousek L., Horna – Krejčí (54. Říha), Pešat, Kobr, Mihálik – Šimek – Kříž (73. Prousek Vl.), Tomeš (83. Szirti).

Tabulku I. A třídy najdete ZDE