Velkým Hamrům prozatím chybí na kontě vítězství, to chtěly změnit v souboji s Lomnicí. Podařilo se jim díky Barcuchovi střelit první branku už v 18. minutě, ale domácí stihli nejen srovnat, ale před poločasovým hvizdem také strhnout vedení na svou stranu. Velkým Hamrům se ovšem podařilo jim gól v nastavení oplatit brzkým vyrovnáním. Zápas nakonec skončil třígólovou remízou.

Branky: 35. Gaubman, 45., 63. Heřmanský 18. Barcuch, 49. Miček, 66. Hlubuček. Rozhodčí: Ujka - Horák, Simmerová. ŽK: 3:5 (17. Nechanský, 40. Janata, 80. Gaubman 27. Halabak, 33. Horna, 41. Paldus, 45. Hlubuček, 60. Barcuch). Diváků: 130.

Velké Hamry: Blahna, Horna, Matocha, Barcuch, Jiřikovský, Bistiak, Vodrážka, Halabak (46. Kozák), Hlubuček, Miček (78. Veselý), Paldus (69. Malý).