V posledním utkání na hřišti vítěze z Doks měly Hamry ještě šanci na zisk druhého postupového místa. To by ale musel Košťálov na hřišti ve Stráži nad Nisou prohrát. To se ale nakonec nestalo a Košťálov vyhrál 7:1.

Zápas začali aktivně domácí a už v 9. minutě mohli jít do vedení, ale tyč byla na svém místě. Ve 12. minutě se už ale skóre měnilo a přesně mířil Vaňátko. Hamry se ani nestačily oklepat po prvním gólu a rázem to bylo 2:0. Tentokrát byl šťastným střelcem Kolařík. Málem to mohlo být 3:0, ale opět zvonila tyč.

Hosté se z letargie probrali po dvaceti minutách, kdy se do šance dostal Mihálik, ale proti domácímu brankáři neuspěl. Už se zdálo, že poločas skončí 2:0, ale ve 43. skóroval Jurčik a bylo to 3:0.

Po změně stran se Hamry trochu vzpamatovaly a v 66. minutě snížil na 3:1 střídající Říha. Hamry tak otevřely hru a tím se nabízel prostor na brejky pro Doksy. Domácí však žádnou ze svých šancí nevyužili a zápas tak skončil zaslouženou výhrou 3:1 ve prospěch vítěze I. A třídy.

Doksy – Velké Hamry 3:1 (3:0)
Branky: 12. Vaňátko Michal, 14. Kolařík, 43. Jurčik – 66. Říha. Rozhodčí: Horáček. ŽK: 1:7. ČK: 48. Tomeš (VH). Diváků: 250. V. Hamry: Miček D. – Zajíček, Pitro, Prousek L., Jiříkovský (68. Průcha) – Kobr, Pešat L., Tomeš, Mihálik – Prousek Vl. (59. Říha), Miček (77. Kavan).