V týdnu Hodkovice ztratily doma body s pěnčínským béčkem, ale očekávaný atak Harrachova na pozici lídra zmírnila jeho remíza s rezervou Velkých Hamrů. Harrachovští budou mít v týdnu další možnost v odloženém zápase s Janovem. Důraznou připomínku poslali i fotbalisté Kokonína svou vysokou výhrou v derby nad Rychnovem. Boj o postup stále zůstává otevřený.

Rádlo – Lučany B 5:2 (2:2).
Rádlo začalo výborně a po čtvrthodině vedlo, ale během dvou minut po dvou hrubkách obrany se stav otočil. Do obrátky domácí stav srovnali a pak již Rádelští ovládli hru i skóre. Škoda, že se fotbalisté Rádla zlepšují až v závěru přeboru, nemuseli být na sestupové pozici.

Branky: 15. a 61. Hruška, 33. Škoda, 46. Hejný, 76. Helm – 21. Fedák, 22. Sochůrek. Rozhodčí: Linhart. ŽK: 1:3. Diváků: 80. Rádlo: Saček – Helm, Leitgeb, Lána, Pasztor (60. Šarboch) – Hruška (70. Bráza), Lednický, Škoda, Rákay – Pešek, Hejný (68. Bendl). Lučany B: Čermák – Svárovský, Killián, Cicvárek, Pipek – Fedák, Ziogas, Dítě, Sochůrek – Chlomek, Nesvadba.

Kokonín – Rychnov 7:1 (3:0).
Domácím se podařila dokonalá odplata za podzimní prohru a ještě soupeři přibalili dva góly navrch. Domácí začali zostra, nejdříve šance neproměnili, ale v šesté minutě zakončil Tomiška kombinaci s M. Šilhánem a ujali se vedení. Oba hýřili aktivitou a spolu zařídili celkem pět branek.

Branky: 6., 44. (PK) a 77. Tomiška, 38. a 78. M. Šilhán, 71. Maixner, 80. Paldus – 51. Bavlovič. Rozhodčí: Vasko. ŽK: 0:1. Diváků: 50. Kokonín: Spanilý - Mokráň, Malý, Kumstát, J. Šilhán - Winkler (71. J. Šilhán ), Berndt, Tomiška, Šilhánek – M. Šilhán, Maixner (78. Paldus ). Rychnov: Lumnitzer - David, Patka, Kubát, Mahdal - Vondráček (46. Chmelík), Pfeifer, Kalina, Vrběcký - Drahoňovský (55. Janecký), Bavlovič.

Harrachov – Velké Hamry B 0:0.
Harrachovské zřejmě zaskočila domácí prohra vedoucích Hodkovic, a tak ve snaze získat rozhodující náskok na čele, předvedli nejhorší výkon jara. Šance ke skórování si příliš nevytvářeli a po zásluze se museli spokojit s jedním bodem se snaživou rezervou Velkých Hamrů. Z hostů mohl vyniknout kapitán Prousek, který se odhodlal vypálit z velké dálky. Jeho pokus byl sympatický, leč mu chybělo více přesnosti a v Harrachově se tak pokračovalo bez jednoho míče. Během následujících minut se však našel.

Rozhodčí: Kořínek. ŽK: 2:0. Diváků: 80. Harrachov: Hefert – Bergmann, Horáček, Erlebach, Kyncl – David, Fojtík (75. Daněk), Rýdl, Šír – Chlup, Žídek. Velké Hamry B: Blahna – Lysak, Tesár, Pekelský (20. Kříž), Novák – Malý, Tuhý, Fučík, Prousek – Kavan, Titlbach.

Kořenov – Josefův Důl 4:2 (1:1).
Domácí s jistotou přehráli Josefodolské, vytvářeli si brankové šance, které dokonce proměňovali. Tři branky po přestávce rozhodly o jejich zisku tří bodů.

Branky: 5. a 59. Kovačík, 69. Habr, 84. Černý – 11. Moudrý, 85. Jurák. Rozhodčí: Albl. ŽK: 0:1. Diváků: 40. Kořenov: Ševčík – Žilla, Věneček, Kožíšek, Ježek (79. Černý) – Šebek (71. Bilý), Malec, Doležal, Habr – Kovačík, Habr. Josefův Důl: Német – Rabčan, Volek, Scholze, Moudrý – Čvirk, Procházka, Jurák, Efenberk – Oberhofner, Řeháček.

Janov – Smržovka 3:5 (0:2).
Smržovští do zápasu vlétli rázně a za pět minut vedli 2:0. Ve druhé půli se domácí Svoboda dvěma góly postaral o srovnání, ale vzápětí hosté opět získali vedení. Na to se však nemohl koukat janovský brankář Ducháček a šel kopnout trestný kop, který proměnil. To však nebylo vše, v utkání bohatém na branky byli hosté důraznější a dvěma góly L. Kedroně v závěru utkání rozhodli o své zasloužené výhře.

Branky: 60. a 75. Svoboda, 80. Ducháček – 1. a 77. Hrabánek, 81. a 85. L. Kedroň, 5. Štěpánek. Rozhodčí: Lejsek. ŽK: 1:2. Diváků: 110. Janov: Ducháček – Puchrík, M. Martínek, Bleha, R. Martínek – Zámečník, Svoboda, Rájek, Hrabánek – Dejmek, Honzig. Smržovka: Špírek – Novák (84. Bažant), Hrabánek, Z. Picka, Štěpař – J. Picka, J. Kedroň, Červenka, Štěpánek – P. Picka, L. Kedroň.

Železný Brod B – Tanvald 3:1 (0:0).
Před výkopem se přehnala nad Brodem bouřka, a tak se hrálo na umělé trávě. Už v první části byli domácí lepším týmem, ale góly padaly až ve druhém poločase. Nejdříve se po samostatné akci prosadil Wanacki a na 2:0 zvýšil L. Hadač. Krátce poté krásnou střelou snížil tanvaldský Horák, ale svým druhým gólem pojistil výhru domácích Wanacki.

Branky: 59. a 73. Wanacki, 69. L. Hadač – 70. Horák. Rozhodčí: Hušek. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Železný Brod: Kordík – Halama, Burkoň, P. Hadač, Ulrich – Tunka, Wanacki, Havlíček, Podstavek (63. Makula) – Javůrek (80. Patlejch), L. Hadač. Tanvald: Řezníček – Pohl, Horák, Prusík, Pácal – Poláček, Gombala, van Bergen, Svoboda – Drábek, Deák (67. Běhal).

Hodkovice A – Pěnčín B 1:2 (1:0).
V předehrávce 23. kola dokonale zaskočilo domácí SK hostující pěnčínské béčko, které na hodkovický pažit přivezlo hned několik hráčů A týmu, kteří hrají krajský přebor. V prvním poločase, kdy byla hra vyrovnaná, měli domácí smůlu, protože pro zranění museli opustit hřiště jejich dva hráči. Štěstí se k nim přiklonilo ještě v závěru první části vstřelením vedoucí branky. V první čtvrthodince však Pěnčínští dvěma góly výsledek otočili a do konce zápasu tento náskok zlepšenou hrou udrželi.

Branky: 43. Matějka – 52. Pleštil, 57. Mastník. Rozhodčí: Albl. ŽK: 1:1. Diváků: 65. Hodkovice: Kvapil – Řepka, Bouška, Mlčoch (35. Šimek), Cihlář (40. Škopan) – Chlum, Matějka, Charouz, Škeřík – Hrubý, Havel (73. Košek). Pěnčín B: I. Matějček – P. Matějček, Jiskra, Mastník, Heinrich – Zajíc, J. Matějček, Pleštil, Beránek – Nemyrovskyy, Bangha.