Okresní přebor nabídl ve 24. kole brankové hody. Lecjaký ligový manšaft by mohl závidět střelce Velkým Hamrům, Kokonínu nebo Lučanům. Harrachov si jde s jistotou pro soutěžní vítězství, ale na paty mu dýchá áčko Kokonína.

Lučany B – Rychnov 5:2 (0:1)
I přes výsledkově nevydařený první poločas se stal zápas zajímavou podívanou. Vlastimil Maňák se stal se čtyřmi brankami mužem zápasu. Rychnov se ujal vedení ve 31. minutě, Pfeifer se nemýlil. Ve druhé půli ale začal úřadovat Maňák. Nejprve ve 48. minutě, ale hned na to srovnal Kubát z penalty. Pak přidal kanonýr Lučan ještě další tři branky a spolu s Janisem Ziogasem uzavřeli skóre na konečných 5:2.

Branky: 48., 77., 85. (PK) a 88. Maňák, 86. Ziogas J. – 31. Pfeifer, 49. Kubát (PK).
Rozhodčí: Linhart, ŽK: 1:0. Diváků: 70.
Lučany B: Čermák – Cicvárek, Vokuš, Skalický, Patočka – Fedák (46. Svárovský), Ziogas A. (28. Ziogas J.), Dítě, Maňák – Majstorovič, Killian.
Rychnov: Lumnitzer – Patka, Doubek, Kubát, Mahdal – Hlubuček, Pfeifer, Hromádko (86. Knotek), Kalina – Drahoňovský, Bavlovič.

Hodkovice A – Tanvald 2:4 (1:2)
Domácím se nepodařil vstup do zápasu a navíc tři branky, které dostali, by se daly označit za téměř vlastní. Navíc už v 11. minutě prohrávali 0:2. Hodkovicím se podařilo snížit skóre v 17. minutě zásluhou Kvapila. Ve druhém poločase si vytvořili Hodkovičtí tlak, ale branku nedali. Naopak Tanvald opět odskočil na rozdíl dvou branek. V 66. minutě se trefil Cerman. Těsně před koncem zápasu ještě padly dvě branky. Jedna do sítě Tanvaldu a druhá do sítě Hodkovic.

Branky: 36. Kvapil, 89. Hradecký – 66. a 90. Cerman, 9. Svoboda, 11. van Bergen.
Rozhodčí: Linhart, ŽK: 4:1. Diváků: 50.
Hodkovice A: Kvapil – Řepka (15. Kyksa P.), Bouška, Vojtíšek (40. Kyksa J.) , Škopan – Šimek, Hejl, Matějka, Hradecký – Košek M., Havel.
Tanvald: Řezníček – Borski, Horák, Prusík, Pácal – Poláček, Cerman, Řezáč, Svoboda – Drábek, van Bergen (68. Deák).

Kokonín – Josefův Důl 8:0 (5:0)
Tak tomu se říká přestřelka. Do poločasu 5:0 a nakonec 8:0. V jednoznačném zápase na písku se blýskl hattrickem František Maixner, po dvou brankách dali Berndt a Paldus. Poslední branku bezmocnému soupeři vstřelil v 58. minutě Šilhánek a završil na konečných 8:0. Do závěrečného hvizdu tudíž branka už nepadla a zdá se, že domácí borci se nad soupeřem slitovali a nepokračovali dál v mohutném tlaku.

Branky: 23., 40. a 46. Maixner, 3. a 48. Berndt, 33. a 35. Paldus, 58. Šilhánek. Rozhodčí: Lejsek, ŽK: 0:0. Diváků: 60.
Kokonín A: Spanilý – Malý, Mokráň (46. Štichauer), Svoboda, Chuchla – Šilhánek, Berndt (50. Winkler), Šilhán, Paldus (50. Štryncl) – Tomiška, Maixner.
Josefův Důl: Nemet – Řeháček, Procházka, Hlubůček, Volek – Čvirk, Bělohradský, Jurák, Efenberk – Augsten, Voznica.

Rádlo – Pěnčín B 2:1 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase, ve kterém se vyznamenal některými zákroky teprve patnáctiletý brankář Jakub Neprasil, se ve druhém dějství opřeli do útoku hosté. Vyplatilo se jim to v 60. minutě, kdy otevřel skóre zápasu Zajíc. Jenže Pěnčín přijel jen s jedenácti hráči a na některé z nich padla únava, když nemohli vystřídat. V tom převzal otěže utkání Aleš Lednický a dvěma brankami během jediné minuty rozhodl utkání ve prospěch domácího manšaftu. Trefil se v 70. a 71. minutě.

Branky: 70. a 71. Lednický – 60. Zajíc.
Rozhodčí: Černý P., ŽK: 1:2. Diváků: 50.
Rádlo: Neprasil – Helm, Laitgeb, Lána, Ticháček – Hruška, Lednický, Škoda, Rakay – Pešek, Hejný.
Pěnčín B: Jiskra – Oleníček, Dvořák, Mastník, Kubišta – Kartouz, Bukvic, Zajíc, Beránek – Bugár, Elgheriani.

Harrachov – Kořenov 4:1 (1:0)
Derby Harrachov – Kořenov se hrálo paradoxně ještě na hřišti v Kořenově, kde má Harrachov prozatímní domácí prostředí. Tudíž oba celky si mohly připadat jako doma. Harrachov se s vidinou postupu do krajského fotbalu nepouštěl do žádných experimentů.
Snad jen, že se z obrany do útoku přemístil Roman Bergmann, který se mimo jiné stal podle webových stránek Harrachova nejlepším hráčem zápasu. „Domácí“ hráči začali zodpovědně a už v 16. minutě otevřel skóre právě Bergmann. Po lehce utlumené půlhodince se diváci gólu nedočkali a do kabin se šlo za stavu 1:0.
Do druhé půle vlétli Harrachovští po hlavě a už v 54. minutě zvýšil na 2:0 kapitán Horáček. O několik minut později bylo téměř rozhodnuto. Trefil se Kyncl – 3:0. Jenže hosté se na svém hřišti nechtěli vzdát bez boje a v 63. minutě snížil hezkým gólem Ježek. Tečku v zápase udělal střelec úvodní branky Bergmann. Z pětadvaceti metrů vymetl šibenici a uzavřel skóre zápasu na 4:1.

Branky: 14. a 68. Bergmann, 54. Horáček, 60. Kyncl – 63. Ježek.
Rozhodčí: Lejsek, ŽK:1:1. Diváků: 120.
Harrachov: Hefert – Barbořák, Horáček, Erlebach, Grossberger – Vodseďálek, Kyncl (80. David P.), Rydl (70. Daněk), David M. (55. Hlava) – Medal, Bergmann.
Kořenov: Smrčka (Ševčík) – Posejpal, Věneček, Kožíšek, Šebek – Žilla, Ježek, Doležal, Bílý (70. Říha) – Kohút, Kovačik.

Velké Hamry B – Smržovka 12:1 (5:1)
Domácí rezerva Hamrů nastoupila posílená o hráče, kteří pravidelně nastupují v I. A třídě. A bylo to na výsledku znát. Hosté se sice ujali hned ve 3. minutě vedení 0:1, ale to ovšem netušili, co je ještě čeká. Brankostroj Lukáš Pešat rozvlnil síť branky Smržovky hned šestkrát a připsal si dvojitý hattrick, stal se tak střelcem kola okresního přeboru.
V lehkém stínu zaostal Sedlmajer, který vstřelil „jen“ tři branky. Po jedné přidali Urbanec, Mihálik a Kavan. Jednoznačně vedený zápas skončil debaklem Smržovky 12:1.

Branky: 38., 52., 58., 62., 64. a 79. Pešat, 15., 17. a 87. Sedlmajer, 28. Urbanec, 45. Mihálik, 68. Kavan – 3. Hrabánek.
Rozhodčí: Brožek, ŽK: 2:1. Diváků: 150.
Velké Hamry B: Prousek ml. – Lysak, Tesár, Zajíček, Kříž – Urbanec (46. Szirty), Mihálik, Pešat, Prousek (46. Malý) – Sedlmajer, Tittlbach (54. Kavan).
Smržovka: Špírek – Hrabánek, Navrátil, Kučera (46. Bartovský), Štěpař – Kedroň, Červenka, Novák, Štěpánek – Picka (64. Bažant), Kedroň.

Železný Brod B – Janov 4:1 (0:0)
Brodští potvrdili svou aktuální formu a dá se říci, že hladce zvítězili 4:1. Po prvním poločase ale vše nevypadalo tak jednoznačně. Domácí se nedokázali proti týmu z opačného konce tabulky prosadit a do kabin se šlo za bezbrankového stavu.
Jenže do druhé půle započal kanonádu Javůrek, po kterém přidal další dva zásahy Jan Tunka a dílo dovršil Havrda. Mezitím se trefil také hostující Honzig, který nastoupil do hry místo neproduktivního Zangeho.

Branky: 57. a 64. Tunka, 51. Javůrek, 76. Havrda – 66. Honzig.
Rozhodčí: Vasko, ŽK: 1:3. Diváků: 50.
Železný Brod B: Kordík – Halama, Javůrek (71. Bezstarosta), Berka, Ulrich – Podstavek, Havlíček (65. Kletečka), Tunka, Hanšpach – Šavrda, Patlejch (46. Linka).
Janov: Ducháček – Bleha, Martínek M., Huk, Martínek R. – Zámečník, Rájek, Nitsche, Hrabánek – Dejmek, Zange (46. Honzig).